Yolcu emniyet kemeri

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
fc5 kasalarda sadece şöför emniyet kemeri uyarısı var diğerlerinde yok

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Bende 2020 Ex+ Prestij Paket var. Ön yolcu ve sürücü koltuğu uyarısı var sesli olarak veriyor uyarıları.
Ön yolcu koltuğunda ağırlık sensörü var oturan olmadığında uyarı vermemesi için.
Arka koltuklarda ağırlık sensörü yok sadece arka yolcular yolculuk anında kemer çıkarırlarsa uyarı veriyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende 2020 Ex+ Prestij Paket var. Ön yolcu ve sürücü koltuğu uyarısı var sesli olarak veriyor uyarıları.
Ön yolcu koltuğunda ağırlık sensörü var oturan olmadığında uyarı vermemesi için.
Arka koltuklarda ağırlık sensörü yok sadece arka yolcular yolculuk anında kemer çıkarırlarsa uyarı veriyor.
Benim 2019 Aralık çıkışlı ön yolcu ve arkadan uyarı sesi gelmiyor . Merak ettiğin bu . Aracın 2. Sahibiyim bir sıkıntı fln var mı diye sordum. 2019 makyajlı kasa sahibi arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
honda donanım konusuda fc5 cidden çuballadı. önceden özel vesiyonlar hariç donanım paketlerinde hiç fark yoktu. şimdi bakıyorsunuz 2016-17 lerde f1 yok makyajlıda emniyet kemeri uyarı var diğernde yok. fk7 aldım el okutunca anahtarsız kapıları açıyor ama otomatik kilitlenmiyor böyle değişik farklılıklar var

Geri