Civic FC5 0 EXE ECO ARIYORUM Bayiiden

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben olsam kozmik mavi alırım şimdiki aracım fk7 sedefli beyaz
Evet kafamdan sildim attım demek isterdim ama yarısını silebildim arkadaşlar şimdi diğer yarısı kaldı FÜME RENK güzel nisan ilk haftası EXE ECO kapora verdim istanbul damlaya fakat satıcı arkadaş dediki abi bekleyeceksen COSMİC MAVİ SADECE exe lerde var elegance larda yok dedi kafamı karıştırdı gene eeee bende dedim ki kendi kendime sağolsunlar arkadaşlarım var hiç görmediğim ama fikirlerine değer verdiğim CİVİCTR AİLESİ
ulen ne adamsın diyenede saygım var işte bu olsun diyenede

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Temizliğine özen gösterdiğiniz sürece kozmik mavinin fümeden daha iyi durduğunu düşünüyorum,bir iki ufak nikelajla beraber daha hoş duracaktır.Gün ışığında maviye çalarken kapalı havalarda siyaha çok yakın duruyor.Zevk meselesi tabi ki, füme benim rengim değil,beyaz ilk tercihim ama fümedense kozmiği tercih ederim (Her halükarda birkaç ay beklenecekse )Kaporayı sabit fiyattan verdiniz değil mi,fiyat artışı satışa yansımayacak?
Renk konusunda 2018 Exem siyahtı çok çektim o yönden
Fiyatlar daha belli değil hocam hem zam gelip gelmeyeceğini bayilerde bilmiyor sonuçta kapora verdim yarın başka bir bayiiyede kapora vereceğim nede olsa geri alabiliyorum onlar müşteri ile oynuyorlarsa bende onlarla oynacağım edindiğimiz tecrübe @siviq le beraber maaalsef bu yönde onlar nasıl işlerine geldiği gibi davranıyorsa bende onu yapacağım benide yoldan çıkardılar anlayacağınız

Aracınız
Civic FC5 2018
Renk konusunda 2018 Exem siyahtı çok çektim o yönden
Fiyatlar daha belli değil hocam hem zam gelip gelmeyeceğini bayilerde bilmiyor sonuçta kapora verdim yarın başka bir bayiiyede kapora vereceğim nede olsa geri alabiliyorum onlar müşteri ile oynuyorlarsa bende onlarla oynacağım edindiğimiz tecrübe @siviq le beraber maaalsef bu yönde onlar nasıl işlerine geldiği gibi davranıyorsa bende onu yapacağım benide yoldan çıkardılar anlayacağınız
Yalnız kapora konusunda siz yine de anlaşın, iade konusunda zorluk çıkarabilirler.İade sürecini çok uzatan bayiler duydum...

S

Silinen üye 20336

Guest
Evet kafamdan sildim attım demek isterdim ama yarısını silebildim arkadaşlar şimdi diğer yarısı kaldı FÜME RENK güzel nisan ilk haftası EXE ECO kapora verdim istanbul damlaya fakat satıcı arkadaş dediki abi bekleyeceksen COSMİC MAVİ SADECE exe lerde var elegance larda yok dedi kafamı karıştırdı gene eeee bende dedim ki kendi kendime sağolsunlar arkadaşlarım var hiç görmediğim ama fikirlerine değer verdiğim CİVİCTR AİLESİ
Renk seçimi kişiden kişiye çok değişebilecek bir zevk meselesi olduğu için bu hususta tavsiye vermek ne kadar makul olur bilmiyorum ancak madem CivicTR Ailesi’ne danıştınız naçizane fikrimi belirteyim hocam;

”Cosmic Mavi” yi çok beğendiğimi söyleyebilirim. ?

Hakkınızda hayırlısı olsun... ??

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Az olan kıymetlidir hocam. Her yerde olmayan bir renk olur. Daha çok dikkat çeker. Satarken bile farkeder. Benim reyim COSMİC MAVİ olurdu. Tercih sizin.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
aslında param var ancak, ben mevcut 2019 model eco elegancımı kullanırken zaten exe'yi hiç aramadım. yani evet anahtarsız çalıştırma olsa deri koltuk olsa iyi ama keşke olsaydı diye aramadım. Şimdi makyajlıya geçme sebebim exe ile arasında artık çok az bir donanım farkı olması ve mevcut aracımın 20 bin km ye dayanmasıydı, servise 20 bin bakımı için vereceğim parayıda göz önünde bulundurarak yeni 2020 almak mantıklı geldi, hemde aracımı alırken sıfır faizli krediyi kullanıp cebimdeki nakit parayıda tutmuş olacağım.. Ha exeyi alabilirmiyim evet istesem direk alabilirim. ama gerek yok.

Tercih sizin tabi ama zaten elegance kullanmış biri olarak bence Exe deneme zamanınız gelmiş :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019

Kozmik Mavi’yi yakından inceledim; temizlik açısından en az siyah kadar zor bir renk bence, ayrıca sürtme çizme vs gibi durumlarda da uğraştırması var tabi.
Fakat albenisi yüksek, krom detaylar ilavesiyle daha da farklı oluyor ayrıca. Bir de her yer füme ( ben de füme kullanıyorum bu arada ) olmuşken farklılık iyidir, bu sebeple “ kozmik mavi “ diyorum. :))

Sen neden almadın derseniz ?
6 yaşında Kızım fümeyi beğendi :D

Aracınız
Civic FC5 2020
Kozmik Mavi’yi yakından inceledim; temizlik açısından en az siyah kadar zor bir renk bence, ayrıca sürtme çizme vs gibi durumlarda da uğraştırması var tabi.
Fakat albenisi yüksek, krom detaylar ilavesiyle daha da farklı oluyor ayrıca. Bir de her yer füme ( ben de füme kullanıyorum bu arada ) olmuşken farklılık iyidir, bu sebeple “ kozmik mavi “ diyorum. :))

Sen neden almadın derseniz ?
6 yaşında Kızım fümeyi beğendi :D

bence cosmic mavi ile füme arasında bir seçim yapsaydım BEYAZ DERDİM :d :d :d iqremgireqh

Geri