Civic FC5 0 EXE ECO ARIYORUM Bayiiden

Aracınız
Civic FC5 2019
allah göstermeesın ama olası bir durumda lokal boya seçeneği de değerlendirilmeli.. benı tercıhım her dönem beyaz olmuştur şimdiye kadar kullandıgım civiclerden sadece ilk aldığım gümüş griydi.. coralla lar simlii boya olduğu için lokay boya yaplamıyor renk tutmuyor diye cosmic mavilerde de bu şekilde olabilir mi? boya turlerınden anlamam ama toyotadaki gıbı durumlar cosmıc mavıde de olabılır mı? cizik rütüş gibi durumları da düşünmek gerek

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam cosmic mavilerin içi koltuklari kapi icleri deriler simsiyah çok klass duruyor aralarınada renk atmislar muthis karizma olmuş

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Saygılar herkese
Evet bu boya rütüş olayları konusunda çok haklısınız sanayide boya alıp yapsanız bile mat oluyor rütüşü siyahta yaptım biliyorum ama mobilya cilalarının içine atılan bir madde var öğrenip yazarım size ismini pasta cila yapılsa bile çıkmıyor ve hafifden parlaklık veriyor rütüş yapılacak yer biraz büyükse o işin erbabı yapsın derim beyaz diyen alıp kullanan arkadaşlara saygım var kimse yanlış anlamasın lütfen
dün bayii ye giderken kapora vermeye önümüze denk geldi gidiyor beyaz Civic yanında da beyaz şahin onun yanında beyaz corolla inanın benim ortanca oğlum 9 yaşında baksana baba 3 de bir birine benziyor ben olsam şahini alırım dedi o da Şahin ci ondan dikkati şahinde arkadan çekiş olup drift yapacakmış beyimiz ??
Şimdi ustalar önce ki araç siyahtı bahsettim kılcal çizikler can sıkıyor zamanla COSMİC MAVİ de zor olur diyen arkadaşlar var evet füme elegance da da var hak veriyorum almışken bi tık fark (o nasıl bir tıksa artık ? ) olsa fena olmaz hiç bir şey geçmiş olmuş değil olmuşla ölmüşe çare yok bu hayatta (rabbime sonsuz şükürler olsun ki dert edindiğimiz şeye bakın ) allah sağlık sıhhat versin sizlere ve sevdiklerinize
Evet bu hafta COSMİC MAVİ bulup inceleme yapmam gerekecek anladığım kadarıyla fümeden olacağı şekil fotodaki gibi kapı altı piyanoblack difüzör siyahspoyler siyahköpekbalığı anten şeklinde sipariş verdim ( malum siteden aldım fotoyu bu araçda satılık FİYAT MI 198 bin istiyor ŞAKA GİBİ ama gerçek ) konumuza dönersek birde cosmic mavi inceleme gereği hasıl oldu anladığım kadarıyla anadolu yakasında bir arkadaş varsa yüzyüze görüşüp fikirlerini almak isterim çünkü bayilerde yok tabii burdan yazsada olur elbette
hepinize teşekkür eder saygılarımı sunarım hep diyorum gelin ata binmiş ya nasip demiş

Son düzenleme:
Aracınız
Satmak için araba almayın arkadaşlar. Benimde füme çok hoşuma gidiyor ama mavi sadece exe'de varsa onu alırdım. Exe olduğu belli olsun.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar boya ile ilgili olarak araç koruma paketleri BAYİİ de çektim fotoyu ne dersiniz dışarda mı yaptırmak mantıklı yoksa bayiidemi İSTANBUL DA bu konuda yaptıran arkadaşlar var mı şeffaf olarak koruma DF1D2C16-0ADF-4829-9BAA-982F6331F790.jpeg

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Dışarıda bildiğiniz güveneceğiniz yere yaptırın bence, hatta orada da durabiliyorsanız aracınızın başında olun işlemler sırasında.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Dışarıda bildiğiniz güveneceğiniz yere yaptırın bence, hatta orada da durabiliyorsanız aracınızın başında olun işlemler sırasında.

Hocam istanbul Anadolu yakası tavsiye edecek uygulama yaptıran arkadaş varsa memnun olurum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar boya ile ilgili olarak araç koruma paketleri BAYİİ de çektim fotoyu ne dersiniz dışarda mı yaptırmak mantıklı yoksa bayiidemi İSTANBUL DA bu konuda yaptıran arkadaşlar var mı şeffaf olarak koruma

fiyatlara bak..

.kulak-arkasi-iltihabi-800x445.jpg

Geri