2012/2013 hoda civic elagance lpg lı alacagım

Aracınız
Civic FB7 2012
Kardesim fb7 de fd6 ya göre koltuk ısıtma, yokuş kalkış desteği, hız limitleme, lastik basınç göstergesi, 2012 fb7 ye has katlanır ayna,geri görüş kamerası yine 2012 fb7 ye has orijinal geri görüş kamerasina entegre park sensörü, hızı kaça sabitledigini gösteren gelişmiş hız sabitleyici, gelişmiş i mid ekranlı yol bilgisayarı,otomatik silecekler, otomatik yanan farlar,USB girişi,fb7 daha sessiz motor, daha yalıtımlı kasa,fb7 nin bagajı 445 litre fd6 390 litre,econ fonksiyonu sayesinde 100 km de 1 litreye varan daha az yakıt tüketimi( iki aracida aynı şartlarda kullandım) fb7 de düşük rüzgar direnci sayesinde yüzde 3 gibi daha yüksek performans( iki aracida denedik aynı şartlarda fb7 fd6 yi geçiyor)fd6 da fazla yükte arka takımdan gelen kutleme sesi fb7 de kesinlikle yok, yine fd6 da on takım çok zayıf on amortisör burçları ve direksiyon kutusu çok sorun çıkartıyor fb7 nin ön takım sorunsuz. Biraz uzun oldu ama tamamen ayrıntıya girerek yazdım. Fb7 nin artıları bunlar. Fb7 her yönüyle fd6 dan üstün araba tip olarakta gayet başarılı. Fd6 biraz daha spor ama donanımı çok eksik yalıtımı yetersiz kronik sorunları olan fazla yakan bir araba fb7 ye göre. Karar senin ben iki arabayada binmis biri olarak tecrubemi paylasiyorum

Aracınız
Civic FB7 2012
Hocam sana şiddetle tecrübe ile sabit tavsiyem 2012 model 40. Yıl serisi (LPG si sonradan takılmış!silkeleme derdi yasamaman acisindan sonradan takılmasını öneririm formu araştır orijinal fabrika çıkışı LPG lilerin hemen hemen hepsi LPG de silkeleme sorunu yaşıyor) kilometreside mümkünse 50 bini gecmesin al bir fb7 çok memnun kalırsın...

Aracınız
Hocam sana şiddetle tecrübe ile sabit tavsiyem 2012 model 40. Yıl serisi (LPG si sonradan takılmış!silkeleme derdi yasamaman acisindan sonradan takılmasını öneririm formu araştır orijinal fabrika çıkışı LPG lilerin hemen hemen hepsi LPG de silkeleme sorunu yaşıyor) kilometreside mümkünse 50 bini gecmesin al bir fb7 çok memnun kalırsın...
Para olarak da Üzerin e 20 bin isterler hocam . Piyasa uçmuş bir halde ?

Hayırlı olsun kardesım kazasız belasız kullan , ama bunlarında yası var bıraz yoksa acıkcası bunların gorunumu daha hosuma gıdıyor bakalım temız bırsey bulursam artık :)

Geri