2012/2013 hoda civic elagance lpg lı alacagım

Aracınız
Civic FB7 2012
Eco elegans la elegans farkı sadece LPG hazırlığı başka fark yok. LPG elektrik tesisatı bide LPG için delik açılan yerler önceden fabrikada yapılıyor aracin manifoldu delinmiyor. Manifolt delinmesi gibi içinde orijinal LPG lilerde LPG de titreme oluyor araç sağlıklı calismiyor

Redmi 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eco elegans la elegans farkı sadece LPG hazırlığı başka fark yok. LPG elektrik tesisatı bide LPG için delik açılan yerler önceden fabrikada yapılıyor aracin manifoldu delinmiyor. Manifolt delinmesi gibi içinde orijinal LPG lilerde LPG de titreme oluyor araç sağlıklı calismiyor

TESEKKUR EDERIM YANI ECO ELEGANCE ALMAK DAHA MANTIKLI OLUR BU DURUMDA ?

Aracınız
Civic FB7 2012
Ben 2016 FB 7 kullaniyorum baya bir süre oldu eco elegance aracım ayrıca çevremde bi kaç arkadaşımda aynı araçtan var hiç birinin LPG tekleme sorunu yaşadığını duymadım görmedim ilk defa duyuyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kardeş bu forumda LPG de teklemeye diye yüzlerce şikayet var

Kardeş bu forumda LPG de teklemeye diye yüzlerce şikayet var

Yani vakit buldukça forum okuyorum inan ki ilk defa gördüm ve Bayadır FB 7 kullanicısıyım hiç bir sorunla karşılaşmadım yani dediğim gibi çevremde de kimseden böyle bir şikayet duymadım ilk sürekli araçlar la ilgili muhabbetimiz olur yani olabilir bize denk gelmemiştir

BuyurunEkli dosyayı görüntüle 252031

Olabilir diyorum kendinizi neden böyle ispatlama çabası güdüyorsun ki ben sizin dediğinize bişi demedim ki ben karşılaşmadım çevremde de kimse de böyle bir sorun yok duymadım dedim yani araç bu farklı farklı durumlar olabilir forumda konuşulmuş doğrudur herkesin arabasında olacak diye bir şeyde yok

Geri