2012 sonrası Fb7 kasaların cam açma tuşlarında aydınlatma olmaması hakkında.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bu arada şimdi arabaya bindim ama farlar yanınca koltuk ısıtmada alt aydınlatma yok hocam. Soldaki esp, geri vites, far sileceğinde arka aydınlatma var.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=964]maksu[/MENTION] hocam konsolu söktüm bugün koltuk ısıtmanın aydınlatmasının + ve - buldum farları açıp kapayıp test ettim.ön konsol ve soför kapısı yapılır.Lakin diğer 3 kapı için ciddi tesisat hat çekme gerekecek.En iyisi sağlam bir elektrikçiden yardım almak.Tablo gayet açıklayıcı çok teşekkür ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba,aracım 2015 model.Forumda baya araştırma yaptım.İp/şerit neon uygulayanların başlıklarını okudum.2012 yılındakilerde aydınlatma olduğu için sadece parklar ve farlar açıkken cam açma soketlerinden elektrik alınabiliyor.Yine Muhsin beyin yaptığı çalışmada gündüzleri de yanmasında bir sakınca görmediğini belirtmiş.Ben yapmak istediğim ip neonların sadece parklar ya da farlar açıkken yanmasını istiyorum.Parklar ya da farlar açıkken şoför tarafı hariç cam açma tuşlarında aydınlatma yok.Bu durumda kapılardaki neonların elektrik bağlantısını nasıl yapabilirim? Ön konsol bir şekilde halledilir ama şoför harici kapılar sıkıntılı.Bu durumda siz değerli üstadların önerilerine açığım.Hayırlı geceler dilerim.
kardeş benim aracımda 2015.kapılardaki neonları ayak altı aydınlatmaları cam açma kapana düğmelerinden aldık.gece farlar yanınca yanıyor.gündüz yanmıyor.

SM-C9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kardeş benim aracımda 2015.kapılardaki neonları ayak altı aydınlatmaları cam açma kapana düğmelerinden aldık.gece farlar yanınca yanıyor.gündüz yanmıyor.

Kardeşim açıklamandan Anladığım kadarıyla cam soketlerinde farları açınca elektrik gelme olayı mevcut ama aydınlatma yapılmamış.O şekildeyse farları açınca yanacak şekilde yapabilirim.

Aracınız
Kardeşim açıklamandan Anladığım kadarıyla cam soketlerinde farları açınca elektrik gelme olayı mevcut ama aydınlatma yapılmamış.O şekildeyse farları açınca yanacak şekilde yapabilirim.

düğmede ışık yanıyor diye hatırlıyorum.yanılıyorda olabilirim.ama neonun elektriğini ordan aldığına eminim.hatta inş. düğmede elektrik vardır demişti.sonrada bağlamıştı.bende tek sıkıntı ön yolcu kapısının camını şöför tarafından indirip kaldırırken neon sönüyor.diğerlerinde sorun yok.

2012 sonrası Fb7 kasaların cam açma tuşlarında aydınlatma olmaması hakkında.

düğmede ışık yanıyor diye hatırlıyorum.yanılıyorda olabilirim.ama neonun elektriğini ordan aldığına eminim.hatta inş. düğmede elektrik vardır demişti.sonrada bağlamıştı.bende tek sıkıntı ön yolcu kapısının camını şöför tarafından indirip kaldırırken neon sönüyor.diğerlerinde sorun yok.

Kardeşim benimki eco elagance 2015.Şoför tarafı hariç diğer kapılarda cam tuşlarında aydınlatma yok malesef.Elektrik aksamını kurcalarsam farları açınca elektrik gelen bir kablo bulabilirsem ne ala

Aracınız
Kardeşim benimki eco elagance 2015.Şoför tarafı hariç diğer kapılarda cam tuşlarında aydınlatma yok malesef.Elektrik aksamını kurcalarsam farları açınca elektrik gelen bir kablo bulabilirsem ne ala

benimde aynı 2015 eco elegance.ama elektrik var emin olabilirsin.kolay gelsin

Geri