2012 sonrası Fb7 kasaların cam açma tuşlarında aydınlatma olmaması hakkında.

https://youtu.be/cE2ovJM6ymo
Bu kısa video linki
Ayak aydınlatmayı da soran olacaktır. Uzaktan kumandayla kontrol edilen her renk olandan çok oldu onu yapalı paylaştım mı bilmiyorum ?*♂️

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Muhsin hocam ellerine sağlık araba ateş ediyor maşallah.Vites kısmındaki neonların elektriğini çakmaklıktan mı aldınız yine?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Muhsin hocam ellerine sağlık araba ateş ediyor maşallah.Vites kısmındaki neonların elektriğini çakmaklıktan mı aldınız yine?

Aynen zaten orda bağlantım vardı köprü attım, yine sürekli yanıyor yani
Aklıma dün geldi çok uğraştırır ama sigorta kutusundan bir hat alıp aracın sağına ve soluna yan kaplamaların içinden geçirerek.
Kapı körüklerinin ucu orta direklerin içinde ordan kılavuzla kabloyu geçirip yapabilirsiniz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Aynen öyle kardeşim bende o şekilde yapmayı planladım fakat çok zor yapılması
Söylediğimi unutma ledlerin adaptörleri çalışma esnasında ses çıkarıyor. Araç içinde müzik sesi olmadığında bu sesi duyarsın, bunun için bulaşık süngeri bile olur sıkıca sar adaptörü bantla yapıştır. Adaptörü kapı içinde boş bırakma tak tuk ses yapar. Çift taraflı bantla kapı içinde döşemeye denk gelmeye yere metale yapıştır kolay gelsin

merhaba kardeşim.şuan benim kapı neonları far sensörüne bağlı.gece yanıyor gündüz yanmıyor.videosuda burda istersen bi izle
https://www.youtube.com/watch?v=gRgdKb5NdLQ

Hocam çok enterasan vallahi arka kapının kolçağını söküp denedim farları açınca gelen bir akım göremedim sürekli akım geliyor.Senin tesisatı inceleme imkanımız olsaydı keşke.Video için teşekkür ederim.

Aracınız
Elektriği nerden aldınız hocam tek soru bu

tunningciye yaptırdım bugün yanına uğrayıp soracaktım hem bişeyler yaptıracaktım.ama kendisine ulaşamadım.öğrenir öğrenmez yazacağım kardeşim.benim gözlemlediğim kadarıyla öyle çok tefarruatlı bişey yapmadı.fazla araç elektriğinden anlamadığım için bilemedim açıkcası.

Aracınız
Kardeşim çok zor bi işlem değil zaten, sadece aracın parkları veya farları yanında elektrik gelen yerinden kablo çekmek lazım
Kapıdan almanın avantajı kablo gezdirme, geçirme veya körükleri delme yapmazsın.
Sen sorunca yazarsan fikir olur hepimize

Geri