2020 Sıfır Honda Cıvıc Alanlar & Fiyatlar, Hediyeler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar, 2020 de cıvıc alanlar, teslim almayı bekleyenler olarak aracı kaça aldınız hangi aksesuarları taktırdınız ve neler hediye aldınız?

Ben bu ay sonu teslim alacağım Executive LPGli olarak 205.000,00 TL ye aldım, bagaj havuzu lastik paspas hediye. Bu arada hiçbir bayide araç yok satıcılar bunu kullanıyor. Arabalara full aksesuar yükleyip öyle almak zorunda bırakıyor. Neyseki eski bir honda çalışanı olduğum için bana bu şekilde yapılmadı. Sizde hangi şartlarda satın aldığınızı yazın.
Merhaba,ben 18 haziranda Ankara Efe,den civic 1.5 turbo en dolu modelini aldım,(217.000)TL ödedim bir hafta sonra (231.000) TL oldu ve bunun üzerine 5 bin lirada aksesuarlar ekleniyor 236 bin liraya çıkıyor.ben kapora vermek kaydıyla 3 ay bekledim ve sonunda alabildim.

Himmm

0
Bayinin garanti bankasıyla anlaşması varmış 0 faizle 40bin kredi kullanarak sipariş verdik. Kredi kullandığım için trafik sigortası ve kaskoyu hondada yaptırmam gerekiyormuş. Böyle bir zorunluluğum var mı? Bu durumdan nasıl kurtulabilirim ya da ne önerirsiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Böyle bir zorunluluk yok. Yasal değil. Dışardan da fiyat alacağınızı söyleyin. Arada uçurum olursa kesinlikle yaptırmayacağım deyin. Ben bayiden yaptırdım çünkü dışarıdaki fiyattan daha uygun çıkarttılar kasko ve trafik sigortasını

Himmm

0
Herkese hayırlı olsun diyorum kazasız sürüşler. Ben de önümüzdeki hafta içi teslim alcağım eco elegans. Fiyatı 197.900 e geldi. 5 bin lira sport paketle 13 parça ıvır zıvır yapılacak dışarıda 4 bin Tl ye yakın tutuyor o yüzden çok diretmedim yaptırmamak için. Kasko ve trafik sigortası için net olun bana çok yüklenemediler o konuda dışarıdan ve sizden fiyat alacağım hangisi bana uygun olursa yaptırırım dedim kabul ettiler dışardan daha uygun fiyat çıktı bayiden yaptırdım. Bakımda da indirim verdiler.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba,ben 18 haziranda Ankara Efe,den civic 1.5 turbo en dolu modelini aldım,(217.000)TL ödedim bir hafta sonra (231.000) TL oldu ve bunun üzerine 5 bin lirada aksesuarlar ekleniyor 236 bin liraya çıkıyor.ben kapora vermek kaydıyla 3 ay bekledim ve sonunda alabildim.

217’ye mi aldınız 236’ya mı orayı tam anlamadım

Executive Eco 19

Aracınız
Civic FC5 2019
12 Mart'ta Eco elegance aracı 175500 liste fiyatı iken zorunlu 6000 ilave ile 181500 e İst. Damla dan aldım.
İlaveler;
Kaput filmi
Cam filmi
Seramik kaplama
Motor ve koltuk koruma
Yan kapı citalari
Işıklı Civic logolu kapı eşikleri
Arka difüzör
Spoyler
Köpek balığı anten
Paspas ve bagaj havuzu.
Gerçekten damla çok pahalı veriyor.
Bende aracımı almadan önce mutluhan,damla ve ayışığı olarak çok gkez gittim gezdim ama en sonunda mutluhandan aldım ve diğerlerine göre çok çok uygun aldım Ağustos 2019'da
Diğerleri 165bin T çekerken ben mutluhanda 156bin TL olarak aldım

Aracınız
Civic FC5 2019
Selamlar, ben de önümüzdeki hafta aracı teslim alacağım. Eco exe 210.300e patladı. 5 bin tl spor paket, kaput koruma vs adı altında eklediler liste fiyatına. Kaskoyu başta zorunlu değil araç değişikliği yapacaksanız falan dediler sonra satışa gidince zorunlu dediler. Alttan girdim üstten çıktım bir de sigortacı personelin yanlış anlamasıyla dışarıdan yaptırdım kasko ve sigortayı. Tamamen bayiinin zorlaması diye düşünüyorum. Banka ile ilgili bir durum değil yani. Dışarıdan aldığınız fiyata çekmelerini isteyin sıkı pazarlık yapın boşuna paranızı kaptırmayın derim.
Full paket sattıkları için herhalde anahtarlık dışında hediye edecek bir şey kalmamıştır bakalım haftaya görücez.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
bu konuya şöyle ek yapmak istiyorum.
Gerçekten sigorta konusunda zorlama yapıyorlar ve kastırıyorlar.
Ağustos 2019'da mutluhan honda'dan aldığım zaman bana araç için kaska biriminden ak sigorta için 2500 TL fiyat çıkardılar.
Bende burada yaptırmayacağım dediğimde buradan yaptırmak zorundasınız diye bira direttiler,kendilerine sizde yaptırmak zorunda olduğuma dair yönetmelik gösterin dediğimde bir şey diyemediler.
Benim akban'kta tanıdığım arkadaşım vasıtasıyla ak sigorta kaskoyu daha full paketi 1400 TL olarak yaptırmıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri