2020 Sıfır Honda Cıvıc Alanlar & Fiyatlar, Hediyeler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese selam, sizlere sormak istediğim bir konu var. Haziran’da anlaşıp Haziran sonuna doğru parasını verdiğim araç bayiye geldi ancak bayi Temmuz başından beri teslim edemedi. Arayıp sorduğumda da çok yoğun olduklarını günde 2-3 araç ancak teslim edebildiklerini söylüyor. Malum spor paket, kaput koruma vs ile aldık bayi dayatmasıyla onların işi uzun sürüyormuş. Sizce bu doğru mu yoksa benim aracın başına bi iş geldi de beni mi oyalıyorlar? Sanırım eski bi Honda çalışanı da vardı aramızda, beni bi aydınlatır mısınız içime kurt düştü!

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
hocam sizi yemişler. günde 2 3 araç hangi bayi teslim ediyormuş? kuyruklu yalan. ayda anca 2 3 geliyor bayilere. bence sizin aracı başkasına vermişlerdir. hakkınızı arayın
Herkese selam, sizlere sormak istediğim bir konu var. Haziran’da anlaşıp Haziran sonuna doğru parasını verdiğim araç bayiye geldi ancak bayi Temmuz başından beri teslim edemedi. Arayıp sorduğumda da çok yoğun olduklarını günde 2-3 araç ancak teslim edebildiklerini söylüyor. Malum spor paket, kaput koruma vs ile aldık bayi dayatmasıyla onların işi uzun sürüyormuş. Sizce bu doğru mu yoksa benim aracın başına bi iş geldi de beni mi oyalıyorlar? Sanırım eski bi Honda çalışanı da vardı aramızda, beni bi aydınlatır mısınız içime kurt düştü!

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic aracım yok
Hocam Kredi yoluylamı aldınız aracı ?
Şasi motor numarası belli olduysa sizi oyalayamazlar diye düşünüyorum.. Bayilere aylık araba sayısı haziran ayı 100 araç gelmiş bora bayine.. Hemen bitirmişlerdi araç kalmamıştı sağolsun galericiler biniciye araç bırakmamışlardı yine :(
Şansımı Efe bayinde denedim buldum aracı Temmuz bayram öncesi teslim alacağım nasip olursa ben kredi ile aldım ve motor şase numarası belli.. Hatta Emniyetten plaka bile seçtim ..Dediklerine göre araç çok olduğu için aksesuar paketlerini yapıp teslim etmeleri uzun sürüyormuş..

Hocam Kredi yoluylamı aldınız aracı ?
Şasi motor numarası belli olduysa sizi oyalayamazlar diye düşünüyorum.. Bayilere aylık araba sayısı haziran ayı 100 araç gelmiş bora bayine.. Hemen bitirmişlerdi araç kalmamıştı sağolsun galericiler biniciye araç bırakmamışlardı yine :(
Şansımı Efe bayinde b buldum aracı Temmuz bayram öncesi teslim alacağım nasip olursa ben kredi ile aldım ve motor şase numarası belli.. Hatta Emniyetten plaka bile seçtim ..Dediklerine göre araç çok olduğu için aksesuar paketlerini yapıp teslim etmeleri uzun sürüyormuş..

Nonda10 cevap için teşekkür eşekkürler
Atacan hocam sanırım sizinle aynı durumdayız. Ben de Bora’dan sonra Efe’ye gittim ve teslimat bekliyorum. Satış temsilcisi güzelce bayram öncesi falan dese içim bu kadar rahatsız olmayacaktı ama sağ olsun bugün yarın en geç haftaya dediği için oyalanıyorum hissine kapıldım. Sizde de aynı durum varsa biraz rahatladım açıkçası. Bakalım inşallah haftaya alırız araçları. Bugün tekrar bi arayacağım son durum için size de bilgi veririm.

Aracınız
Civic aracım yok
Hocam içinizi ferah tutun
Cumartesi Efe bayindeydim. Daha haziran ayı araçları yeni teslim ediyorlardı. Haziran müşterisine gözümün önünde akşam 6 da burada olun aracınızı deslim edelim dediler.
Sizin kinide büyük ihtimal 2 gün içinde teslim edeler olmafı diğer hafta başında. Hayırlı olsun şimdiden kazasız belasız binersiniz inşALLLAH

Aracınız
Civic FC5 2017
@Atacan06 ve @kubi35 iyi günler sizler efe Honda için kapora ne zaman verdiniz ve istediğiniz araçlar ve fiyatları nelerdir?

MI 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Hocam içinizi ferah tutun
Cumartesi Efe bayindeydim. Daha haziran ayı araçları yeni teslim ediyorlardı. Haziran müşterisine gözümün önünde akşam 6 da burada olun aracınızı deslim edelim dediler.
Sizin kinide büyük ihtimal 2 gün içinde teslim edeler olmafı diğer hafta başında. Hayırlı olsun şimdiden kazasız belasız binersiniz inşALLLAH

Valla dediğiniz gibi oldu az önce arandım bugün yarın teslim edeceğiz tekrar arayacağım dedi. İnşallah kazasız belasız hayırlısıyla bineriz araçlara..

Hocam ben exe eco aldım Haziran başında anlaşıp kredi vs derken sonuna doğru ödedim parayı 210.300e mal oldu. Liste fiyatı üzerine 5bin aksesuar eklediler.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ocak 25te anlaştım,Şubat 27de teslim aldım.Ankara Bora
Eco Elegance Beyaz

175.500+3500 aksesuar +gold paketi.
179.000 aldım.Aksesuar paketli veriyoruz sadece dediler ilk etapta istemiyorum desemde fiyat normal geldi.

45binini kredi çektim 0.57 den 49bim küsür ödemeyle.Şuan ki şartlara göre gayet iyiye geldi. Ne üzüldüğüm nokta fırsatımda var 25 gün beklemek oldu.
Aralık sonunda alsam 7bin küsür daha ucuza almış olacaktım.Kısmet.Tek tük sorunları olsada ben memnunum.

Aksesuar Paket içeriği
boya koruma
seramik kaplama
su itici cam kaplama
cam filmi 2no
motor temizleme koruma
kaput koruyucu film
bagaj havuzu
kauçuk paspas sahler
yan siyah bantlar
köpek balığı anten
ön spoiler tampon
arka spoiler tampon
bagaj spoiler siyah
çift difüzör
cam nikelaj
kapı eşik nikelaj
askılık ve telefon tutucu.

**sağ ve sol yarım çamurluk kaplama ve ön dokunmatik ekran için ekran filmi (bunları hediye aldım)

Ekli dosyalar

• 2BB8D93F-C9F4-4FAD-BA14-10DA7421E744.jpeg
    2BB8D93F-C9F4-4FAD-BA14-10DA7421E744.jpeg
    217.2 KB · Görüntüleme: 57
  • Beğen
Tepkiler: bdt
Aracınız
Civic FC5 2020
Bayinin garanti bankasıyla anlaşması varmış 0 faizle 40bin kredi kullanarak sipariş verdik. Kredi kullandığım için trafik sigortası ve kaskoyu hondada yaptırmam gerekiyormuş. Böyle bir zorunluluğum var mı? Bu durumdan nasıl kurtulabilirim ya da ne önerirsiniz?

kredi çektiğiniz için garantiden zorunlu, hatta önce çektiğiniz krediyle beraber yapıyorlar taksitle sonra kapatabiliyorsunuz.

Aracınız
Civic aracım yok
Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri