2020 Sıfır Honda Cıvıc Alanlar & Fiyatlar, Hediyeler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic aracım yok
1.6L Elegance Eco
Otomatik

Hocam Temmuz başında ya 1 yada 2 sinde kapora verdim tam hatırlamıyorum .
196.800 paketlerle 202.800

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Honda - Efe'den 1.5 Ex+Prestij Paket Manuel kozmik mavi araç için
27 Mayıs da 188.500TLye fiyat sabitledim. 1000TL kapora ile.
10 Haziranda araç bayiye geldi ve alabiliyordum. Fakat ilk dönem MTV ödemesinden kurtulmak için 2 Temmuzda teslim aldım aracımı.

Herhangi bir paket ekstra donanım dayatması ile karşılaşmadım.
Aracı teslim almaya gittiğimde söylenen şuydu. Şehir dışından gelen müşterilerimize aksesuar paket alımını mecbur kılmıyoruz.

Ayrıca Honda'nın anlaşmalı olduğu Vakıfbank İVEDİK Şubesinden 48.000TL 12 Ay %0.13 oranlı kredi kullandım.
Trafik ve kaskomu istediğim yerden kendim yaptırdım.

Tüm araç sahibi arkadaşların araçlarını güzel günlerde kullanmalarını dilerim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Honda - Efe'den 1.5 Ex+Prestij Paket Manuel kozmik mavi araç için
27 Mayıs da 188.500TLye fiyat sabitledim. 1000TL kapora ile.
10 Haziranda araç bayiye geldi ve alabiliyordum. Fakat ilk dönem MTV ödemesinden kurtulmak için 2 Temmuzda teslim aldım aracımı.

Herhangi bir paket ekstra donanım dayatması ile karşılaşmadım.
Aracı teslim almaya gittiğimde söylenen şuydu. Şehir dışından gelen müşterilerimize aksesuar paket alımını mecbur kılmıyoruz.

Ayrıca Honda'nın anlaşmalı olduğu Vakıfbank İVEDİK Şubesinden 48.000TL 12 Ay %0.13 oranlı kredi kullandım.
Trafik ve kaskomu istediğim yerden kendim yaptırdım.

Tüm araç sahibi arkadaşların araçlarını güzel günlerde kullanmalarını dilerim.
Çok temiz ve akıllı bir alışveriş olmuş. Hayırlı olsun.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2020
Nonda10 cevap için teşekkür eşekkürler
Atacan hocam sanırım sizinle aynı durumdayız. Ben de Bora’dan sonra Efe’ye gittim ve teslimat bekliyorum. Satış temsilcisi güzelce bayram öncesi falan dese içim bu kadar rahatsız olmayacaktı ama sağ olsun bugün yarın en geç haftaya dediği için oyalanıyorum hissine kapıldım. Sizde de aynı durum varsa biraz rahatladım açıkçası. Bakalım inşallah haftaya alırız araçları. Bugün tekrar bi arayacağım son durum için size de bilgi veririm.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben 9 Haziran’da parasını ödediğim arabayı 18 Haziran’da teslim aldım.parasını ödediğim gününden 1 gün sonra plaka ve ruhsat çıktı fakat aksesuar olduğundan uzun sürüyor ve benim teslim aldığım sabah 2 araç teslimi yapıldı.efe Honda bora Honda’ya göre daha düzenli ve sözünün arkasında duruyor.cumartesi günü ücretsiz olan 1000 km bakımı rand3vusu verdiler.

Aracınız
Civic aracım yok
E devlet sayfanızdan araç sorğulamaya girin ve orada plaka ve ruhsat çıkmışsa adınıza arabanızı en kuşa sürede teslim ederler
E devlet de çıkmaz hocam ruhsat için vekalet vermedim.. Sadece emniyete Proforma fatura ile plaka ayırmak için başvuruda bulundum.. 15 gün plaka ayırma hakkı var..

Aracınız
Civic FC5 2020
E devlet de çıkmaz hocam ruhsat için vekalet vermedim.. Sadece emniyete Proforma fatura ile plaka ayırmak için başvuruda bulundum.. 15 gün plaka ayırma hakkı var..
siz vekalet vermeden arabayı alamazsınıki.paranızı ödedikten ve vekaleti verdikten sonra en az arabanızı size teslim ediyoruz deseler bile 10 gün beklemeniz lazım.

Aracınız
Civic aracım yok
yoğunluktan dolayı,çünkü arabaya aksesuar yapmak uzun sürüyor.
Hocam araç zaten sırada .. Parası ödendi şartlı aldım zaten ..Bayram öncesi teslim alacağım Hafta başı vekalet vereceğim belkide yarın.. 10 gün beklemen lazım kesin net konuşunca bende başka bişey var sandım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri