Afyon-Antalya arası yol güzergahı tavsiyesi

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Afyondan direk Antalya merkeze gidecekler burduru kullanmali , afyondan kaş tarafına gidecekler daha az trafik ve ışık için burdurdan Bucak -Korkuteli -elmalı -kaş yapalım ☺
Ben de balayı için giderken aydın'dan antalyaya dediğiniz şekilde gitmiştim.

Korkuteli yolu kapalıydı burdurdan sonra cavdur öküzgözü geçidi hattını kullanmışsınızdir Korkuteli elmalı yolu yeni açıldı duble yol?

Aracınız
Civic FC5 2018
Isparta üzerinden gidersen 100 km tek şeritli gidiş geliş.Tavsiye etmem.Bunun yerine Burdur yolunu kullanınız.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Civic FB7 2015
Burdur'da ikamet ediyorum, kesinlikle Burdur üzeri gitmenizi tavsiye ederim. Isparta-Antalya yolunun büyük çoğunluğu tek şerit yol ve virajlı. Yolda kamyon-tır da bol oluyor, güvenli sollama yapmak çoğu zaman mümkün olmuyor ve güvensiz-hatalı sollama yapan da çok oluyor... Kendi adıma hiç haz etmediğim bir yol. Tabi ki taktir sizin.. Ayrıca Burdur üzeri gitmeyi tercih ederseniz Çeltikçi ve Bucak'ta EDS var, hız sınırı 70... Şimdiden iyi yolculuklar...

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
O zaman son karar olarak rotamı böyle belirledim, katkı sağlayan bütün arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim :)

Ekli dosyayı görüntüle 254019

Ben de pazartesi Kayseri-Konya-Akşehir-Burdur-Fethiye yapacağım.
Dönüşte de Bodrum-Denizli-Dinar a kadar gelip Afyon veya Akşehir'de bir gece kalmayı düşünüyorum. Afyon'da gezilecek yer var mıdır günübirlik de olsa?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Burdur'da ikamet ediyorum, kesinlikle Burdur üzeri gitmenizi tavsiye ederim. Isparta-Antalya yolunun büyük çoğunluğu tek şerit yol ve virajlı. Yolda kamyon-tır da bol oluyor, güvenli sollama yapmak çoğu zaman mümkün olmuyor ve güvensiz-hatalı sollama yapan da çok oluyor... Kendi adıma hiç haz etmediğim bir yol. Tabi ki taktir sizin.. Ayrıca Burdur üzeri gitmeyi tercih ederseniz Çeltikçi ve Bucak'ta EDS var, hız sınırı 70... Şimdiden iyi yolculuklar...
EDS konum bilgileri için teşekkürler :) Burdur üzeri gidecem bi aksilik olmazsa, aile ile zaten hız yapmam ama dediğiniz noktalarda ayrıca dikkatli olacağım (y)

Son düzenleme:
Geri