Alınık 2014 honda civic

Hakan Uzun

0
Yönetici
Abi + hondada'ki leri tanırım :D

Ferhat abiye sölee
Bagaj havuzu , kaucuk paspas ,, balık sırtı anten , yapıskan spoiler ,,, bide (karter muhafaza komple ) 2014 2015 lerde yok var derse inanma vallahı yok billahı yok :D sonra 800tl ister takmaya ben aldım öle oldu var sanıyodum dedi 800tl getir takalım dedi :D
Bu dediklerinin hepsi var bende beee pfffff

Aracınız
insanlar ne yalan dolan dolmuş.

2. mesajda eklediğim ilanlardan birinde adam 1 kapıda 2 ufak parça boya var demişti. adamın 2 tane kazası varmış. diğer ilanda sadece kapıda çizik var dedi 5000 tl hasar kaydı çıktı. Niye yalan söylerler birde yemin ederler anlamıyorum. insanlar artık Beddua almaya alışmışlar sanırım.

Aracınız
insanlar ne yalan dolan dolmuş.

2. mesajda eklediğim ilanlardan birinde adam 1 kapıda 2 ufak parça boya var demişti. adamın 2 tane kazası varmış. diğer ilanda sadece kapıda çizik var dedi 5000 tl hasar kaydı çıktı. Niye yalan söylerler birde yemin ederler anlamıyorum. insanlar artık Beddua almaya alışmışlar sanırım.
Hakan hocamın arabasında bişi yok forumca kefiliz boya kaza felan + ları var :D

Aracınız
Benim aracı verelim 63500 e :) Saf kan benzinli oto elegance. sadece sol far ve ön panjur değişti, resim falan herşey mevcut, çarptığım araç dahil hasar kaydı 3500 sağolsunlar 1 far 1 panjuru o fiyata değiştiler. km de 6bin :)

Aracınız
Benim aracı verelim 63500 e :) Saf kan benzinli oto elegance. sadece sol far ve ön panjur değişti, resim falan herşey mevcut, çarptığım araç dahil hasar kaydı 3500 sağolsunlar 1 far 1 panjuru o fiyata değiştiler. km de 6bin :)

lpg li arıyoruz istanbul trafiğinde benzi araçla ocağımız söner. sagol yinede

Aracınız
Ben karşıyım lpg li araca ama ekonomik durum tabiki daha da önemli. Lpg satılan yerden benzin bile almıyorum. Size tavsiyem dizel alın, lpg ile hiç uğraşmayın.

Aracınız
Ben karşıyım lpg li araca ama ekonomik durum tabiki daha da önemli. Lpg satılan yerden benzin bile almıyorum. Size tavsiyem dizel alın, lpg ile hiç uğraşmayın.

bende dizel istiyordum ama sonranda honda civic almaya karar verince mecburen lpg ye devam.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Alınık 2014 honda civic

o arabayı satmaya niyetlensin hemen çökecem yanına. :) sanırım izmitten o yabancı yer değil 19 yıl yaşadım :)

Gel bak al hocam yavanciya gitmesin o kadar ugrastim eksiklerini tamamladim sana kismetmis

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Geri