Aracınız lpgye hangi mesafede geçiyor.

Aracınız
Arabayi bugun kadosandaki cozum otogaza goturdum, tesisati kontrol ettiler. Lpg isi sensoru regulator uzerinde olmasi gerekirken motorun uzerinde bir yere plastik kelepce ile tutturulmus. Sensor olmasi gereken yere alindi, sorun cozulmustur diye dusunuyorum. Yarin sabah ilk calismada duzelip duzelmedigini anlayacagim artik.

Aracınız
Arkadaslar sonunda sorunum çözüldü. Bugun hava sicakligi 13 dereceydi yola ciktim 500mt sonra lpgye gecti. Eskiden bu hava sicakliginda 3-4 kmyi buluyordu lpgye gecmesi.

Arabayi hergun kullandigimdan aylik 100 tlye yakin benzin masrafim oluyordu. Bundan sonra aylik benzin masrafi 30-40 tlye duser diye tahmin ediyorum.

Aracınız
Kısa mesafelerde benzinde kullanıyorum ben, uzun mesafelerde lpg kullanıyorum fakat arabayı garajda alıyorsam mecbur yerin altında yokuş çıkacak 1.2 dk ısıtıp öyle çıkartıyorum onuda benzinde aynı şekilde motor soğuyacak ise anlık benzine geçerim öyle kapatırım motoru aşırı titizim bu konularda..

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Lpg ye gecme mavi ısı göstergesi sönüncemi oluyor... benim bildiğim motor ısı si kaca ayarlanır ise... Mavi kaçta sönüyor?

SM-E700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kısa mesafelerde benzinde kullanıyorum ben, uzun mesafelerde lpg kullanıyorum fakat arabayı garajda alıyorsam mecbur yerin altında yokuş çıkacak 1.2 dk ısıtıp öyle çıkartıyorum onuda benzinde aynı şekilde motor soğuyacak ise anlık benzine geçerim öyle kapatırım motoru aşırı titizim bu konularda..

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Motoru kaparken benzine alıp geçmek dahamı iyi oluyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri