Araçtaki boyaların kalitesizliği

amesfa

0
Neredeyse 100 bin tl ye yakın paralar verip sıfır araba alıp böyle durumlardan sonra satmayı düşünmek can sıkıcıdır eminim. Artık üreticiler bazı şeylerin farkına varsa iyi olur dicem ama nafile. Türkiyede üretiliyor Türkiye yollarının boyası değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Malesef bende bu konuda sıkıntılıyım. 85 bin lira para verip sıfır otomatik elegance aldım fakat çin malı chery almış gibi hissettim kendimi. Araç Türkiye'de üretildiğinden mi bilmiyorum ama işçilik çok kötü. Aracın kapı sacına hafif bastırdım içine göçtü. Döşemeler sanayide bir ustaya üstünkörü diktirilmiş gibi. İç kapı döşemeleri desen kumaşlar hafif hafif kabarmaya başladı. Aracın konforundan, motorun sağlamlığından hatta ilk hızlanmalarından bile çok memnunum ama sanki malzeme kalitesi ve işçilik sıkıntılı gibi.

Aracınız
Yine sende tuzlar vs yapmıs. Fb7 lerde sol ön farın üstünde boya kusması meydana geliyor. Benım araçta var ve bi kaç honda da daha meydana gelmiş kaportacı söyledi. Biz napalım peki :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Diyarbakir honda servisinin onerisi vardi yaptirmadim ben ama yaptirmayi dusunuyorum boya kaplama yapiyorlar pasta cilayla beraber gayet hos durmustu hatta birkac tane nesneyle anahtar vb vurdular kaydi geldi hic birsey olmadi ondan yaptirmak lazim kapmyanya var her sey dahil 1000 tl dediler biraz yuksek geldi ama sistem hosuma gitti

LG-H502 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Diyarbakir honda servisinin onerisi vardi yaptirmadim ben ama yaptirmayi dusunuyorum boya kaplama yapiyorlar pasta cilayla beraber gayet hos durmustu hatta birkac tane nesneyle anahtar vb vurdular kaydi geldi hic birsey olmadi ondan yaptirmak lazim kapmyanya var her sey dahil 1000 tl dediler biraz yuksek geldi ama sistem hosuma gitti

Hocam sanırım seramik kaplamayı diyorsunuz, seramik kaplamanın koruması sadece yüzeyi kayganlaştırması üzerine kurulu, en iyi korumayı folyo kaplama ile elde edebilirsiniz.

Necat

0
Honda sıfır araç alacak olsam fabrikayla görüşüp boyayı çift kat kaliteli atın masrafı benden derim herhalde :) arkadaşın dediği gibi soğan zarı silmeye çekiniyorum

GT-I9100G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam sanırım seramik kaplamayı diyorsunuz, seramik kaplamanın koruması sadece yüzeyi kayganlaştırması üzerine kurulu, en iyi korumayı folyo kaplama ile elde edebilirsiniz.
Evet hocam aynen seramik kaplama demislerdi folyo seramige gore daha mi saglikmi olur aracin rengi beyaz gorunumde bi sikinti yaratirmi birde fiyat olarak hangisi daha uygun olur

Geri