Araçtaki boyaların kalitesizliği

Aracınız
Valla ben memnunum. İlk arabam nasıl bana teslim edildiğini anlatsam sizde benzer şeyler düşünürdünüz,boya ve yakıt konusu en can sıkıcı durumlardan biridir. Ben arabamı satmayı düşünmüyorum hatta ölene kadar bende kalmasını istiyorum. Şöyle;

Manevi değerinden dolayı en büyük sebep, ileride belki komple bir boya ya da kaplama olabilir, o kadar değerli ki gözümde sadece benzinli arabanın keyfini hafta sonu tadabiliyorum. Ayışığı Honda müşteri temsilcisi istedi ona bile vermedim Fc5 den daha iyi dedi bu kasalar. Boya çok önemli değil isterse komple olsun yeterki değişen olmasın yurt dışında boyalı arabalar daha pahalıdır.

K013 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Evet hocam aynen seramik kaplama demislerdi folyo seramige gore daha mi saglikmi olur aracin rengi beyaz gorunumde bi sikinti yaratirmi birde fiyat olarak hangisi daha uygun olur

LG-H502 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam arabayı komple kaplatmak maliyetli olur, sadece ön taraf kaplatmak daha mantıklı, şeffaf 3M Lumar gibi kaliteli markalar görsel olarak problem yaratmaz.

Fth07

0
Arkadaşlar yeni araç alacağım. 2015 fb7 arıyorum ama siz böyle şeyler yazdıkça tereddütlerim artıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Henüz aracı almadıysanız içinz de tereddütler varsa almamanızı öneririm. Boya problemlerden sadece biri. Aracın problemlerini iyice araştırıp bunları bile bile aracı alın yoksa benim gibi araca bir türlü ısınamazsınız sonrada kısa bir süreden sonra satıp kurtulayım demeye başlarsınız. Bende aracı çok hevesli almıştım ama sattığım gün daha bir mutluydum.

amesfa

0
Yakın zamanda 2.el bir araç için pazarlık bile yaptım ama dediğim gibi korkularım artıyor burdaki kullanıcıların yazıları ile. Daha ne gibi olumsuz yönleri var özellikle fb7 2015 model için

Aracınız
Yakın zamanda 2.el bir araç için pazarlık bile yaptım ama dediğim gibi korkularım artıyor burdaki kullanıcıların yazıları ile. Daha ne gibi olumsuz yönleri var özellikle fb7 2015 model için

Hocam ben araci yeni aldim 1 ay kadar oldu internetteki yorumlara baktim siparisi verdikten sonra siparis icin pisman oldum resmen ama kapora yatmisti bi kere daha sonra ya nasip dedim arac geldi icine bindim ilk soyledigim soz internetteki yorumlarin .......... Oldu anladiniz siz :) yani demek istedigim her aracin eksileri artilari vardir mesela cok guvendikleri ovdukleri wolksvagenler hep baski balata sanzimanndan gidiyor benim calistigim yerde 3 kisi oldu daha 10000 km olmadan arabalar hadi servise o yuzden sogudum wolksvagen den honda aldim ben cok sukur memnunum yakitida gayet guzel lpg de ama yprumlara bakinca yanina bile yaklasilmaz demem o ki hangi arac hosunuza gidiyorsa onu alin milletin sozune bakmayin aracin kotu taraflari bile olsa iyi taraflarini dusunup dengelemek gerekiyor ben bu konforu aldiktan sonra daha da baska arabaya bakmam

LG-H502 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

beyefendi biz burda kötü yorum deil amacimiz gercekleri söylüyoruz sizin başınıza bir problem gelmemis olabilir ama benim başıma gelen bu ve inanın küçücük bir tuzdan araç böyle olacaksa buraya yazmak ve arkadaşlara sormak benim hakkım önce adaplı konuşalım yorumlari okuyalım ve ona göre cevap verelim bende kendi aracımı kötülemek istemem ama olan bu ve malesef mağdurum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

İnsanların ne dediğine bakmayin, ne istediğinize bakin. Mekanik konuda çok iyidir Honda. Fakat 2012 2016 fb7 kasaların genel kronik sorunu şoför koltuğundaki cam kapanırken döşemede kasma yapar hafif, direksiyon derisi cabuk asinir, torpido biraz seslidir, özellikle çukura filan girdiğinizde ilk trim sesi odur sonra lastik havası inik uyarısı hava bassanız bile düzelmez çünkü hava bastıktan sonra ekrandan tekrar başlatmanız gerekir, sonra 50 on hızdan sonra yol 80 90 dan sonra rüzgar sesi alır. Bunlar sizin için büyük problemler değilse alin kullanın. VW markasından nefret ederim. En çok ve markası satıldığı halde ülkemizde en ufak yatırım yapmam is markalardan biri satış sonrası ve öncesi politikası berbat zaten ! Doğuş gurubundan araba alinmaz. 2015 model Civic alacağınıza sıfır bakabilir misiniz ?

K013 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fth07

0
[MENTION=4985]M.Akif Ozturk[/MENTION] un yazdıklarına ek olarak; lpg enjektör sesi aracın içine girer bir an dizel araç mı almışım ben diye düşünebilirsiniz. Ben ne yaptıysam kesemedim o sesi. Aracın koltuğuna yaslanırsın koltuğun içindeki yay sesleri gelir gacır gucur (belki bu problem sadece benim aracımda vardı bilemiyorum), yolda giderken araç aniden silkeler sebebi nedir bilinmez, lpg ile gidersin benzin göstergen düşer servis uyduruk bir çözüm bulmuştur kontağı kapatır açarsın benzin göstergesi yavaş yavaş dolmaya başlar, sunroof lu modelini almışsanız sunrooftan gelen gıcırtıları canınızı sıkabilir, birde kapıların içine su girmesi olayı vardır ki şükür bana denk gelmemişti,. Yine bunlar neyse de benim aracı satmam da ki en büyük etkenlerin başında bana göre aşırı yüksek olan servis ücreti, çok kalitesiz olan boyası ve aşırı yol sesi olmuştur. Bunları bile bile alırsanız mutlu mesut binersiniz aracınıza. Arkadaşın birisi yorumlara bakmayın demiş isterseniz arkadaşı dinleyin yorumlara bakmayıp alıp binin. Arkadaş memnunmuş belki siz de memnun kalabilirsiniz. En güzeli deneyip görmek. Aracın piyasası iyi memnun kalmazsanız benim gibi satarsınız olur biter.

amesfa

0
2. Ellerine azbuz para istenmiyor. 72 bin tl ile 85 bin tl arasında değişiyor. Bu kadar yüksek rakamlara çıkabilen bu tarz araçlarda ben herzaman nihai kullanıcının yorumlarına önem veririm. Aynı fiyat aralığında Kia soul önerdiler. Dizel çift kavramalı otomatik vites araç. Yavaş yavaş kia soul alma düşüncem ağır basıyor. Tam anlamıyla araştırma fırsatım olmadı kia soul

Fth07

0
2. Ellerine azbuz para istenmiyor. 72 bin tl ile 85 bin tl arasında değişiyor. Bu kadar yüksek rakamlara çıkabilen bu tarz araçlarda ben herzaman nihai kullanıcının yorumlarına önem veririm. Aynı fiyat aralığında Kia soul önerdiler. Dizel çift kavramalı otomatik vites araç. Yavaş yavaş kia soul alma düşüncem ağır basıyor. Tam anlamıyla araştırma fırsatım olmadı kia soul

Kia yı incelemiştim, son zamanlarda tasarımı çok güzelleşti ayrıca malzeme kalitesi de civicin çok üzerinde. Bakın derim.

Geri