Araçtaki boyaların kalitesizliği

Yazılan yorumları okudukça araçtan soğuyorum. Sıfır araç aldım. Yarın teslim alacağım. Ama gerçekten yazılanlar aklımı karıştırdı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
beyefendi biz burda kötü yorum deil amacimiz gercekleri söylüyoruz sizin başınıza bir problem gelmemis olabilir ama benim başıma gelen bu ve inanın küçücük bir tuzdan araç böyle olacaksa buraya yazmak ve arkadaşlara sormak benim hakkım önce adaplı konuşalım yorumlari okuyalım ve ona göre cevap verelim bende kendi aracımı kötülemek istemem ama olan bu ve malesef mağdurum

Bencede once okumak lazim ben burdaki yorumlarla alakali demedim bu sayfayi araci aldiktan sonra gordum uye oldum edep yada adabi herhangi birisinden ogrenecek degilim benim bahsettigim yorumlar boyanin inceligi vs degildi ici kucuk yokusta cekmiyor kumaslari kalitesiz vs yorumlardi once anlayin sonra savunmaya gecin boyadindan memnun degilseniz kaplayin yada satin cok sukur benim basima herhangi bisey gelmedi haklisiniz belki boya cok ince olabilir sizde kendi gorusunuzu belirtmissiniz ben araci alali 1 ay oldu sizin konuyu actiginiz tarihe bakin ...

LG-H502 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=6380]Uzman_cavus[/MENTION] sizin basiniza henuz gelmemis yada farkinda degilsiniz. Yarin obur gun boyama su olmus bu olmus diye yazdiginizda ki yazacaksiniz veya yasayacaksiniz maalesef! Size de onerimiz kaplatin veya satin mi olacak? Yapici paylasimlarda tavsiyelerde bulunmak dilegimle...

CivicTR Mobile App

Aracınız
[MENTION=6380]Uzman_cavus[/MENTION] sizin basiniza henuz gelmemis yada farkinda degilsiniz. Yarin obur gun boyama su olmus bu olmus diye yazdiginizda ki yazacaksiniz veya yasayacaksiniz maalesef! Size de onerimiz kaplatin veya satin mi olacak? Yapici paylasimlarda tavsiyelerde bulunmak dilegimle...

CivicTR Mobile App
Evet basimiza henuz bisey gelmedi cok sukur ama gelmeyecek diye de birsey yok yorum yapan arkadaslar hep sorunlardan bahsediyor aracin guzel taraflari hic soylenmiyor hal boyle olunca heveslenip siparis veren adamlar pisman oluyor hangi aracin sorunlari yok soruyorum size bunlar kul yapimi degilmi bu noktada nasil bi oneri yapabilirim tamam civic kotu berbat bi araba kimse almasin bizdekileri de geri toplasinlar mi diyelim ?

Sent from my LG-H502 using CivicTR Forum mobile app

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar yazılan bütün problemler araçlarımızda (fb7) mevcut. Neden kabullenemiyorsunuz ki?
Aracım 2013 model elegance otomatik ve yukarıda yazan bütün sorunlar bende de var

İste herkes kullandigi aractaki sorunlari veya eksikleri dogru ve oldugu sekilde yazarsa alacak olan arkadaslarda en azindan boyle boyle sikintilar varmis diyerek bilerek gider alir aracini. Ama tam tersi bu arabanin boyasi iyi olurmu oyle sey derseniz gidip arac alacak arkadasa yazik degil mi? Artisi oldugu gibi eksiside maalesef cok civic'in. Sorunlar dile getirilmedigi, arac sevdasiyla ortbas edildigi icinde Honda Turkiye kulaginin ustune yatiyor. Keske bu sitemlerimizi burda birbirimize degilde direk Honda Turkiye ye yapsak...

CivicTR Mobile App

Aracınız
İste herkes kullandigi aractaki sorunlari veya eksikleri dogru ve oldugu sekilde yazarsa alacak olan arkadaslarda en azindan boyle boyle sikintilar varmis diyerek bilerek gider alir aracini. Ama tam tersi bu arabanin boyasi iyi olurmu oyle sey derseniz gidip arac alacak arkadasa yazik degil mi? Artisi oldugu gibi eksiside maalesef cok civic'in. Sorunlar dile getirilmedigi, arac sevdasiyla ortbas edildigi icinde Honda Turkiye kulaginin ustune yatiyor. Keske bu sitemlerimizi burda birbirimize degilde direk Honda Turkiye ye yapsak...

CivicTR Mobile App
Hocam kesinlikle haklisiniz herkes sorunlari bilsin hepsini yazalim ama o kadar sacma sapan seyler yazani gordum ki sayfadan sogumaya basladim severek kullandigim aracimdab yorumlar yuzundrn sogumaya basladim adam yazmis : "lastik basinc sensorunun isigi yaniyor sifir araba boyle olurmu arabayi aldigima pisman oldum satacagim " varmi boyle bisey yav benmi cok onemsemiyorum milletmi cok panik boya icin aynisini demiyorum o konuda haklisiniz yasamissiniz boyle olmaz diyorsunuz

Hocam kesinlikle haklisiniz herkes sorunlari bilsin hepsini yazalim ama o kadar sacma sapan seyler yazani gordum ki sayfadan sogumaya basladim severek kullandigim aracimdab yorumlar yuzundrn sogumaya basladim adam yazmis : "lastik basinc sensorunun isigi yaniyor sifir araba boyle olurmu arabayi aldigima pisman oldum satacagim " varmi boyle bisey yav benmi cok onemsemiyorum milletmi cok panik boya icin aynisini demiyorum o konuda haklisiniz yasamissiniz boyle olmaz diyorsunuz

O kadari da artik abartinin da ustu baska bir rahatsizliga isaret lastik basinc isigi yaniosa adi ustunde lastiklerinle ilgili bir sorun var.

Siz araci bilerek gorerek begenerek en onemlisi icinize sinerek aldiysaniz bosverin sagda solda soylenenleri keyfinize bakarak binin

CivicTR Mobile App

Aracınız
O kadari da artik abartinin da ustu baska bir rahatsizliga isaret lastik basinc isigi yaniosa adi ustunde lastiklerinle ilgili bir sorun var.

Siz araci bilerek gorerek begenerek en onemlisi icinize sinerek aldiysaniz bosverin sagda solda soylenenleri keyfinize bakarak binin

CivicTR Mobile App
Aynen hocam bu saatten sonra o onu demis bu bunu demis kafaya takmayacagim modifiye isine giriyorum bu saatten sonra :)

Geri