Arka cam-tavan arası boya kalkma sorunu

fyb06

0
Arkadaşlar benim aracımın arka cam ve tavan arasında aracımda boya kavlaması oldu boyası çıkmış arabamın bi fikriniz var mı?

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@Necat o zaman 2014 model sahiplerinin ekstradan bu boya problem ile karşılaşma riskine karşı dikkatli olmalarını tavsiye etmek lazım.

Aracınız
2014 yılında bazı araçlarda dolu düzeltmesi de yapılmıştı sanırım. Yanlız 2016 bir fb7 ve fc5 kasada da özellikle arka camda oldu boya kalkması.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
2014 yılında bazı araçlarda dolu düzeltmesi de yapılmıştı sanırım. Yanlız 2016 bir fb7 ve fc5 kasada da özellikle arka camda oldu boya kalkması.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Dediğiniz gibi bütün araçların riski var ama genel olarak 2014 modellerde bir yoğunlaşma mevcut.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar resimde görüldüğü üzere arka cam ile tavanın birleştiği noktada boya dökülmesi/ atması mevcut, daha önce bir fc5 in de aynı problem ile çözüm yolunu YouTube da tesadüfi olarak izlemiştim aynısı benimde başıma geldi aynı sorunu yaşayan var mı ? aracım 2014 eco elegance, her yıkatmadan sonra gittikçe ilerliyor. Merak ettiğim kronik birşey mi bu boyasının kalitesiz olduğunu biliyordum da bu resmen fabrikasyon bir hata gibi sanki, auto king halledermi bilmiyorum ama bu sıkıntıyı yaşayan var mi bir sorayım dedim.
Bende bundan önce 2012 passat vardı. Ve sizdeki aynı yerlerde ve ön tarafa da kalkma vardı. Siyahtı araba

Etab5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Necat

0
Arkadaşlar resimde görüldüğü üzere arka cam ile tavanın birleştiği noktada boya dökülmesi/ atması mevcut, daha önce bir fc5 in de aynı problem ile çözüm yolunu YouTube da tesadüfi olarak izlemiştim aynısı benimde başıma geldi aynı sorunu yaşayan var mı ? aracım 2014 eco elegance, her yıkatmadan sonra gittikçe ilerliyor. Merak ettiğim kronik birşey mi bu boyasının kalitesiz olduğunu biliyordum da bu resmen fabrikasyon bir hata gibi sanki, auto king halledermi bilmiyorum ama bu sıkıntıyı yaşayan var mi bir sorayım dedim.
Aynı model araca sahibiz benimkinde camın sağ kenarında 5cm olarak başladı yukarı doğru ilerledi ki arabamı tazyikli su ile pek yıkamadım. Erken müdahale iyi olur. Ben bugün rötuş yaptırdım usta oksijen ve su ile temas ettiği sürece ilerler dedi bilginize. Boyanması daha temiz olur tabi camı söktürmek gerekiyor ayrı bir masraf rötuşta pek iyi olmadı ama yaptırdık o bölgeyi temizleyip kendinizde yapabilirsiniz

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yarın servise hem bakım hemde boyayı göstereceğim onlar telefonda hemen kabul ettiler getirin garantiden yapalım dediler bakalım değer kaybı konusu halkında ne diyecekler ayrıntısını yazarım sonuçlanınca.

Aracınız
Civic FC5 2017
Yarın servise hem bakım hemde boyayı göstereceğim onlar telefonda hemen kabul ettiler getirin garantiden yapalım dediler bakalım değer kaybı konusu halkında ne diyecekler ayrıntısını yazarım sonuçlanınca.
değer kaybı na gırmez

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri