Arka koltuk su alıyor

Yağmurlu havada 100 km yol yaptıktan sonra arka koltukta oturan annem bana oğlum bu koltuk ıslak, pantalonun ıslandığını söyledi. Bagajı açıp boşalttıktan sonra stepne kısmının vede sol tarafının ıslak olduğunu gördüm. Arka sol Koltuğun altını kaldırdığımda da zemininde ıslaklık vardı. Böyle bir sorunla karşılaşan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=4999]Pembeluzu[/MENTION] Bagaj fitilin de ezilme yıpranma olan bir yer var mı?

Araç arkadan darbe almış onu biliyorum ama fitilden hbrin yok. Bugün kaportacıya gittim havanın güzel olduğu birgün du dökerek anlayabiliriz dedi. Bagaj kapağını kaldırdığımda stop lambasından damla damla su geldi, acaba stoplardan olabilirmi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Araç arkadan darbe almış onu biliyorum ama fitilden hbrin yok. Bugün kaportacıya gittim havanın güzel olduğu birgün du dökerek anlayabiliriz dedi. Bagaj kapağını kaldırdığımda stop lambasından damla damla su geldi, acaba stoplardan olabilirmi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Stoplardan olacağını düşünmüyorum, bagaj fitilinden bir yerden geliyor olabilir.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri