aydın ve denizli civarı usta

cagano

0
merhaba arkadaşlar aydın ve denizli civari honda ustaları var mı?. conta yandığı için değişim yapılacak. sanırım devir daim pompası ve trigerde değişebilir. yetkili serviste bunlara ne kadar fiyat biçerler? bildiğiniz tanıdığınız ustalar servisler var mı bana yakın. malum arabayı hareket ettiremiyorum. yoksa motor elimde kalıcak.

cagano

0
Arkadaşlar sorunu hallettim. Aracımın havası alınmamış. Radyatör değiştirmiştim 2 ay önce. Takan usta antifrizi koymuş çalıştırmış havasını almamış hiç. O yüzden 2 ay bu şekilde kullanmışız. Hava alma olayını meğersem herkes yanlış yapıyormuş. Tek bildikleri radyatör kapağı açıp su eklemek kaloriferi açmak. Bu şekilde hava alınır mı yahu? Oysa bugün usta motorda küçük bir hortum var çıkardı ve açık radyatörden su ekleyip ağzı ile üfledi. Motordaki su gelen yerden hiç su gelmedi meğer hem tıkanmış hemde hava yapmış. Bi güzel açtı orayı sivri bişeyle. Sonra yine üfledi toz çıktı ve daha sonra su gelmeye başladı. Marşa bastık rolantide iyice su geldiğini görüp emin olduk. Sonra minik hortumu taktı radyatör kapağını kapadı. Araç şimdi canavar gibi:)

217f0e507c68a2b74c5f94a1a0c87606.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=565]cagano[/MENTION] Hocam geçmiş olsun, bundan sonra inşallah sıkıntısız binersin.

Aracınız
Arkadaşlar sorunu hallettim. Aracımın havası alınmamış. Radyatör değiştirmiştim 2 ay önce. Takan usta antifrizi koymuş çalıştırmış havasını almamış hiç. O yüzden 2 ay bu şekilde kullanmışız. Hava alma olayını meğersem herkes yanlış yapıyormuş. Tek bildikleri radyatör kapağı açıp su eklemek kaloriferi açmak. Bu şekilde hava alınır mı yahu? Oysa bugün usta motorda küçük bir hortum var çıkardı ve açık radyatörden su ekleyip ağzı ile üfledi. Motordaki su gelen yerden hiç su gelmedi meğer hem tıkanmış hemde hava yapmış. Bi güzel açtı orayı sivri bişeyle. Sonra yine üfledi toz çıktı ve daha sonra su gelmeye başladı. Marşa bastık rolantide iyice su geldiğini görüp emin olduk. Sonra minik hortumu taktı radyatör kapağını kapadı. Araç şimdi canavar gibi:)

217f0e507c68a2b74c5f94a1a0c87606.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
İste tamda bu yüzden hondadan anlamaya na ellettirmeyeceksin diyorum anlamıyorlar Tofaş muamelesi yapıyorlar arabalarimiza 3 fazla olsun honda ustası olsun geçmiş olsun sevindim adınıza

(Tapatalk Bazen Canimi Sıkmıyor deilsin.:)))

Aracınız
[MENTION=565]cagano[/MENTION] diğer konuda yayları 650 tl değiştirdim demişsiniz orjinal yaylar o kadar pahalımı.Birde eski yaylar nasıldı sertmıydı sallantı sarsıntı yapıyormuydu

Geri