aydın ve denizli civarı usta

cagano

0
merhaba arkadaşlar aydın ve denizli civari honda ustaları var mı?. conta yandığı için değişim yapılacak. sanırım devir daim pompası ve trigerde değişebilir. yetkili serviste bunlara ne kadar fiyat biçerler? bildiğiniz tanıdığınız ustalar servisler var mı bana yakın. malum arabayı hareket ettiremiyorum. yoksa motor elimde kalıcak.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam geçmiş olsun, dediğin illerde olan arkadaşlar yardımcı olacaktır, servis görmeden fiyat vermez ne kadar çıkacağı da ucu açık ne desem yalan olur.

Aracınız
Malum yere detaylı yazmissin oradan okudum detayları seni o halde su ekleye ekleye gezdiren ustadan hemen kurtul. Burada izmirde n çok arkadaş var.mutlaka iyi güvenilen bir ustaları vardır durum üzücü ama yapacak bir şey yok önce arkadaşlarla görüşmeni sonrada ustayla görüşüp çekiciyle aracı İzmirde goturmeni tavsiye ediyorum.Sunuda unutma hondadan anlamayan ustayi arabaya yaklastirmayacaksin bile. Geçmiş olsun en az zararla atlatmanın dilerim.

Tapatalk Bazen Canimi Sikmiyor deilsin.:)))

cagano

0
Şöyle söyleyeyim aracımı ilk aldığımda radyatörün delinmiş dediler. Değiştirdik ama borularda sıcak su geçişi yoktu. Bir süre güzel kullandım sıkıntı çıkmadı. Daha sonra gaza uzun süre sonra geçtiğini farkettim. Brc servisi sıcak su geçişlerinde problem olduğunu devir daiminde sıkıntılı olduğunu söyledi. İyi bir ustaya göstermemi söyledi. Ara ara sıkıntı çıkarmaya başladı. Yola çıktığımda 3 km bile gitmedeb hararet tavan yapıyor. Kalorifer soğuk üflüyor. Motor fanı çalışmıyordu. Kendim radyatör kapağını açıp su ekledim. Yedek su deposu fokurduyordu. Radyatörden devamlı su fışkırıp kaynatıyor kapağı açıkken su ekliyor olmama rağmen. Ustanın biri contayı yaktığını söyledi. Uzun süreli hararetli kullanımdan olmuş dedi. Hali hazırda blok kapağınıda çatlatmış olabilirsin dedi. Sadece blok kapağı değişimi 1500 dedi. Kaçtım ordan.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Kapak taşlama fialn maliyeti 1000 tl bulur ama başka şeyler çıkarsa bir şey diyemem.Tekrar söluyorum Honda Ustası olmayan ustaya baktırma aracına başına hersey gelebilir.3 fazla olsun temiz olsun 2 diye gidip 5 liraya çıkmasın masrafın.Herkesin anladığı araçlar deil bunlar

cagano

0
hocam izmir çiğlide performance honda diye özel bi servis varmış. bir kaç kişi önerdi ama aracı oraya nasıl götürücem sıkıntı. 250 km bir mesafe var aramızda. çekici ile götürsek bir 500-600 gider. üstüne başında beklemek lazım.oda öğretmen olduğum için zor olucak. nazilli ve aydında honda ustası yok diyor herkes. denizlide ise araştırmadayım halen.

Hocam tam olarak araç nerde kaldı izmirde çekici arkadaşım var sizin için düşük fiyat alabilirim

HTC Desire 816 cihazımdan gönderildi

Evet performancenin iyi olduğunu bende çok duydum forumlarda fd6 ve fb7 sini oraya götüren civicdaşlar var

Arkadaşım PM den benim tel no attım sana çektirmeyi důşünürsen ara tam yerini bildir fiyat alayım

Geri