aydın ve denizli civarı usta

cagano

0
merhaba arkadaşlar aydın ve denizli civari honda ustaları var mı?. conta yandığı için değişim yapılacak. sanırım devir daim pompası ve trigerde değişebilir. yetkili serviste bunlara ne kadar fiyat biçerler? bildiğiniz tanıdığınız ustalar servisler var mı bana yakın. malum arabayı hareket ettiremiyorum. yoksa motor elimde kalıcak.

cagano

0
Hocam tanesi 90 liraya geldi. İşcilikle birlikte 650 tl toplam. Eski yaylar orjinal ama kesmiş. Kestiği için çok kötüydü sertti ve yaylanmıyordu bile. Elimde yaylar attık depoya.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Bende de bir sorun var ama aracın içinde sallaniyorum jeep deymisim gibi baktiricam ustama artik

(Tapatalk Bazen Canimi Sıkmıyor deilsin.:)))

cagano

0
Rotbalans yeni yapıldı benim. Sallantı var hala fakat yayları yeni taktırdığım için olabilir mi? Bu arada balans bozuksa 100 den direksiyon titreyip 110 kadar yapar 120 den sonra yapmaz. Daha önceki araçlarımda da bu hep böyleydi.

cagano

0
Hocam zaten bende farkettim yavaş iken kasis laka çukurdan geçerken çok iyi ama eski asfaltta mesela çok sallıyor. Hafta sonu kaportacıda marşpiyeller sıklaştıracağım o ara ustayada bi uğrayayım sallantı için.

Geri