Bijon saplama kirilmasi

kara82

0
Aracınız
Araci aldigimda bijonlardan biri yoktu. Bijonun baglandigi saplama tabir edilen kismi kirilmis. Lastik tamircileri yapmiyor. Sanirim tekerin baglandigi saplamalarin sabitlendigi bir kisim var. Onun sokulup kirik saplamanin bir sekilde cikartilmasi gerek. Bunun icin yetkili servise gitmeye gerek var mi yoksa sanayide kolayca halledilebilecek onemsiz bir is mi

Aracınız
Benimde aynı şey başıma geldi, ön lastikte saplama kırıldı arka lastikte ise bijon yalama yaptı boşa dönüyor. Honda özel servisleri Ön lastiğin saplamasını çıkarmak için bilyalarının sökülmesi gerektiği ve bu durumun bilyaları bozabileceğini söylüyor, o yüzden henüz yaptırmadım araştırıyorum. Tornacıya mı , özel servise mi kime gitmek gerekir ????

kara82

0
Aracınız
Anladigim kadari ile on ve arkadaki parcalarin yapisi farkliymis, on kisim daha hassas iscilik gerektiriyor olabilir.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar tornacıya tamir ettireceksiniz, yada yenisini alacaksınız başka çözümü yok.
Sökme işini servis veya tamirci yapacak saplamayı tamir etme işini de tornacı.

Aracınız
FD 6 kasada benim başıma gelmişti. Serviste özel bir aparatla saplama yaptılar. Hatırladığım kadarıyla 4 saplamaya 60-70 TL gibi rakam almışlardı. Tavsiyem servise gidin.
[MENTION=1306]kara82[/MENTION]

Geri