Civic FC5 Civic elegance kol dayama deri kaplama

c

cevap için çok teşekkürler. görseller de güzel duruyor.
iki sorum olacak:
1-parçalar pürüzsüz mü yoksa tırtırlı bir hissiyatı mı var yani gerçek karbon fiber gibi mi hissettiriyor? :)
2-kapı kollarındaki kumaşlarda kir problemi yaşadınız mı? o bölgeler için de farklı çözümler görmüştüm. geçen zaman içinde kolçak kadar kirleniyor mu onu öğrenmek isterim.

Selamlar :)

1- Parçalar pürüzsüz gerçek karbon gibi hissettirmiyor. Fakat ne rahatsız edici duruşu var nede konforu etkiliyor. Gayet güzel tavsiye ediyorum görsel olarak hoşunuza gidiyorsa.

2- Kapı kollarındaki kumaş kısımlarda da kir problemi yaşadım. Belirli zaman sonra dikkat edilmezse kirlenenecrktir muhakkak. O kısım içinde kaplama parçası mevcut fakat ben cam açma kısımlarına taktırdım. Yağmur damlaları ve en ufak şeylerde nokta lekeleri oluyordu , bu kaplama ile onlarında önüne geçtim. Hem de çok güzel koruyup muhafaza ediyor.

Daha sonra satacağımız Kişiler ister çıkarır ister böyle kullanır. Çıkarırsa da temiz sıfır araç gibi konsola sahip olurlar.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Kapı kolları ve Orta konsol deri yaptırmak istiyorum. Sanırım en uygun Aliexpress ten alıp burada oto döşemecilere yaptırmak. İstanbulda bu işi yapacak düzgün bir yer varsa tavsiye alabilirim.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Yokmu bu konuda yardımcı olabilecek?

DMR

Özel Üye
Ad Soyad
Alper D
Aracınız
Civic FC5 2020
Onceki arabami altinucta komple suni deri yaptirdim, cok memnun kaldim yeniden orada FC1 arabami deri kaplatmayi dusunuyorum eger FE kasa sayin almazsam. Size de tavsiye ederim.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Onceki arabami altinucta komple suni deri yaptirdim, cok memnun kaldim yeniden orada FC1 arabami deri kaplatmayi dusunuyorum eger FE kasa sayin almazsam. Size de tavsiye ederim.
Sitesinden baktımda fiyatlar astronomik. Sanırım aliexpress ten malzemeyi alıp güzel bir döşemecide yaptırmak mantıklı olanı ama işte kapıları sök tak yapılacağından dolayı iyi bir yere yaptırmak istiyorum. Olmadı sadece kolçağı yaptırırım.

Geri