Civic FC5 Civic elegance kol dayama deri kaplama

Aracınız
Kapı döşemesinin çıkarılmasının bir zararını gördünüz mü?

İnsan araba alırken firmanın o kadar da alçalacağını beklemiyor. Yani ben dikkat bile etmedim o kısımlara. Şu anki hali nedir öyle ya! Çok ayıp vallahi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kapı dosemesi çıkarılırken biraz zorlanmıyor haliyle. Baya vida sokulduyo sonra dişler var onlardan kurtariliyo bende bir sıkıntı olmadı ama dişlerde kırılma olabilir ustanın dikkatli olması gerek..

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Kumaşı sokmedim hocam direk üzerine bally püskürtme pompası ile bally uygulandı zımbalar la da sabitlendi(içerde kalıyor görünmüyor).. ama kesinlikle değiyor görünümü gayet güzel oluyo hocam
Kol dayama nın kumasını söktünüz mu?? yoksa ustune mı deri kapladınız....

Kapı kollarının kumasını söktünüz mu yoksa ustune mı kapladınız .Teşekkürler

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Selamlar ,

Aynı dert bende de vardı. Sürekli elimde bez kumaş siliyordum. Araştırma sonucu arkadaşında dediği gibi bu carbon kaplama setlerini buldum. Zeyinburnunda Amg Tuning diye bir dükkana gidip istediğim yerlerini kaplattım. Havalandırma menfezleri göstergelere kadar kaplayabiliyorlar ama ben çok boğulmasın diye bu şekilde orta konsol kapı ve twitterları kaplattım.

Kaplattım derken parçalar hazır telefon kılıfı gibi tık diye geçiyor. Hem düşmemelerimizi ve konsolumuzu koruyor hemde benim fikrim çok şık ve zengin duruyor araç içi. Tavsiye ederim.
Ben 800tl verdim 3-4 ay önce şimdi nedir fiyatı bilmiyorum.

Kolçak hariç diğer yerleri çift taraflı bant ile yapıştırıyorlar fakat sökmesi yine kolay ısıtılarak lekesiz isterseniz söktürüyorsunuz.

Fotoğrafları paylaşıyorum aracımın

IMG_4197.JPGIMG_4196.JPGIMG_4195.JPG

Aracınız
Civic FC5 2021
c
Selamlar ,

Aynı dert bende de vardı. Sürekli elimde bez kumaş siliyordum. Araştırma sonucu arkadaşında dediği gibi bu carbon kaplama setlerini buldum. Zeyinburnunda Amg Tuning diye bir dükkana gidip istediğim yerlerini kaplattım. Havalandırma menfezleri göstergelere kadar kaplayabiliyorlar ama ben çok boğulmasın diye bu şekilde orta konsol kapı ve twitterları kaplattım.

Kaplattım derken parçalar hazır telefon kılıfı gibi tık diye geçiyor. Hem düşmemelerimizi ve konsolumuzu koruyor hemde benim fikrim çok şık ve zengin duruyor araç içi. Tavsiye ederim.
Ben 800tl verdim 3-4 ay önce şimdi nedir fiyatı bilmiyorum.

Kolçak hariç diğer yerleri çift taraflı bant ile yapıştırıyorlar fakat sökmesi yine kolay ısıtılarak lekesiz isterseniz söktürüyorsunuz.

Fotoğrafları paylaşıyorum aracımın

Ekli dosyayı görüntüle 265326Ekli dosyayı görüntüle 265327Ekli dosyayı görüntüle 265328

cevap için çok teşekkürler. görseller de güzel duruyor.
iki sorum olacak:
1-parçalar pürüzsüz mü yoksa tırtırlı bir hissiyatı mı var yani gerçek karbon fiber gibi mi hissettiriyor? :)
2-kapı kollarındaki kumaşlarda kir problemi yaşadınız mı? o bölgeler için de farklı çözümler görmüştüm. geçen zaman içinde kolçak kadar kirleniyor mu onu öğrenmek isterim.

Geri