Civic FC5 Civic elegance kol dayama deri kaplama

Aracınız
Civic FC5 2020
kumaşa zarar vermeyen bir bant türü arıyorum.... Bir tarafı karbon fiberin yüzeyine yapışacak , diğer tarafta kumaşa yapışacak. Bir tarafı cırt yapsam diye de düşündüm ama sökerken kumaşa zarar verir mi diye de düşünmedim değil..

Ben bu karbon fiberi takmaktan vazgeçtiğim zaman altında sıfır durumda kumaş kalsın istiyorum.

Bu konuda bilgisi olanlar yardım edin lütfen..

Yapıştırma için çözümü bulursam karbon fiberi alacam

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
kumaşa zarar vermeyen bir bant türü arıyorum.... Bir tarafı karbon fiberin yüzeyine yapışacak , diğer tarafta kumaşa yapışacak. Bir tarafı cırt yapsam diye de düşündüm ama sökerken kumaşa zarar verir mi diye de düşünmedim değil..

Ben bu karbon fiberi takmaktan vazgeçtiğim zaman altında sıfır durumda kumaş kalsın istiyorum.

Bu konuda bilgisi olanlar yardım edin lütfen..

Yapıştırma için çözümü bulursam karbon fiberi alacam
Çift taraflı bantlar kumaşa zarar vermez, kullanabilirsiniz.

Aracınız
Bu tak çıkar daha mantıklı gibi kapı kolları için..çünkü ben deri yaptırdım kapı döşemesi çıkartılıyor. Yalnız orta konsol un deri kaplama çok pratik kapı kolları gibi değil .ve de çok güzel oluyo orta konsolu mutlaka deri yaptırın serim.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu tak çıkar daha mantıklı gibi kapı kolları için..çünkü ben deri yaptırdım kapı döşemesi çıkartılıyor. Yalnız orta konsol un deri kaplama çok pratik kapı kolları gibi değil .ve de çok güzel oluyo orta konsolu mutlaka deri yaptırın serim.

Kapı döşemesinin çıkarılmasının bir zararını gördünüz mü?

İnsan araba alırken firmanın o kadar da alçalacağını beklemiyor. Yani ben dikkat bile etmedim o kısımlara. Şu anki hali nedir öyle ya! Çok ayıp vallahi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aynen kapı kolu ve kol dayama cabuk yıpranıyor aracınndış modifiyesini bitirdikden sonra buralara yogunlasacagım bu kısımlara uygulama yapan Arkadaş lardan fotoğraf alalım

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
aliexpress de ürünü 205 liraya satan satıcı ile görüştüm. montaj çok basit deyip durdu.. fiyat biraz pahalı gibi.. daha ucuz link bulursak paylaşalım...

Bu tür ürünleri Türkiye de yapmak aslında kolay olmalı. Yok mu hiç üretecek olan???

Aracınız
Civic FC5 2017

Kol dayama nın kumasını söktünüz mu?? yoksa ustune mı deri kapladınız....

Kapı kollarının kumasını söktünüz mu yoksa ustune mı kapladınız .Teşekkürler

Aracınız
Civic FC5 2017
aliexpress de ürünü 205 liraya satan satıcı ile görüştüm. montaj çok basit deyip durdu.. fiyat biraz pahalı gibi.. daha ucuz link bulursak paylaşalım...

Bu tür ürünleri Türkiye de yapmak aslında kolay olmalı. Yok mu hiç üretecek olan???
Hangi ürün için konu karıstı deri kılıf için mi karbon kaplama için mi ???

Geri