Civic FC5 Civic elegance kol dayama deri kaplama

Aracınız
Dosemecide yaptırırsanız çok pahalıya gelir hocam. Dışardan getirtin derim ben.yaptirdigim dosemecide aldığım fiyatı söylediğimde şok olmustu

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Dosemecide yaptırırsanız çok pahalıya gelir hocam. Dışardan getirtin derim ben.yaptirdigim dosemecide aldığım fiyatı söylediğimde şok olmustu

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Türkiye’de neden yok ki bu ürün, çok ilginç :( gittigidiyor sitesinde kol dayama için buldum sadece Kolçak için olan yok. O da sanırım ithal edecek olacak ki 15 gün sonra teslim yazmış.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben aliexpreten carbon fiber kaplama aldim cok memnunum. Çokta guzel duruyor. Tavsiye ederimEkli dosyayı görüntüle 256169

Mi A1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben de bundan Çamkıran dan aldım. bant bile kullanmadım. 10 sn montaj.. tak-çıkar sistem. süper....

Kapı kolu olan da var. fakat bunu monte etmek anladığım ciddi problem... birşeyleri sökmeden olmuyor.. Bu ürün henüz TR de yok gelse çok pahalı olabilir... Yerli biri yapsa da kurtulsak çinlilerden...

Aracınız
Civic FC5 2018
Aliexpress’ten sipariş geçtim ben arkadaşlar. Kol dayama kapı kolçağı ve kapının iç kısmı için. Türkiye’de olmaması çok saçma. Bakalım gelecek mi ya da ne zaman gelecek, kime uygulatacağız.

Aracınız
Civic FC5 2020
benim aracımda da vites topuzunda soyulma var, manuel olsa anlayacağım da cvt de yipranmasi düşündürücü. önerisi olan var mı?

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
bu çözüm olabilir

Aracınız
Civic FC5 2020
Aliexpress’ten sipariş geçtim ben arkadaşlar. Kol dayama kapı kolçağı ve kapının iç kısmı için. Türkiye’de olmaması çok saçma. Bakalım gelecek mi ya da ne zaman gelecek, kime uygulatacağız.

kapı kol tarafı hangi satıcıdan aldınız....

Aracınız
Civic FC5 2020
tamam hocam siz deri olanı aldınız.. Deri montajı için epey bi gayret sarfedilmiş.. Ben kapının açılmasını istemiyorum bu nedenle karbon fiber acaba haricen mantaj olur mu diye beklemeye devam.. Bant falan olmadan orta kolçak için aldığım karbon fiber gibi olsa hemen alırım zaten

Geri