[MENTION=2441]AHMETAKGUN[/MENTION] AHMET akgün . Yapamadım ya da ben de bu özellik yok. Bir video çekebilir misiniz? Tesekkurler

[MENTION=2441]AHMETAKGUN[/MENTION] AHMET akgün . Yapamadım ya da ben de bu özellik yok. Bir video çekebilir misiniz? Tesekkurler
Merhabalar fatih bey.
Video icin zamanim yok ama teyp uzerinde Tel yaziyor. Telefonunuzda blueotooth acip arac tanidiginda teyp uzerindeki tel e tiklayarak telefon bilgilerini goreceksiniz. Orda hizli arama kayit ederken de ses kaydi soracaktir size.
Kullanici kitabinda 237. Sayfayi okuyarak yapabilirsiniz.

Teşekkürler. Ancak benim araçta cyclone navigasyon var. Sanırım o yüzden olmuyor. Yoksa dediğiniz gibi kılavuzda çok net anlatmış.

S.a civic ailesi .araniza yeni katildim.2014 elegance manuel aracim var .konuyu okurken dikkatimi cekti , bazi arkadaslar otomatik sanzuman ile ilgili sıkıntılarini dile getirmis . Burdaki bir cok abimizin affina siginiyorum ama bence honda'dan en iyi performansi manuel vitesten elde edilir diye dusunuyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
S.a civic ailesi .araniza yeni katildim.2014 elegance manuel aracim var .konuyu okurken dikkatimi cekti , bazi arkadaslar otomatik sanzuman ile ilgili sıkıntılarini dile getirmis . Burdaki bir cok abimizin affina siginiyorum ama bence honda'dan en iyi performansi manuel vitesten elde edilir diye dusunuyorum.
A.s hocam performans için doğrusun, beklenti konfor ise otomatik

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Performans anlamında birçok eleştiri gelmis.2014 otomatik 2011 Cıvıc sahibiydim ve inanın f1 kulakçıkta olsa atiklik olmadıgından dolayı aracımdan soğumuştum.2015 civigi manuel aldım inanın fazlasıyla fark var performans anlamında tabi konfor eksilere düşüyor orası ayrı :) Ve forumda birçok arac ile yaptığımız karşılaştırmalar var araçlarımızın devirli kullanımda birçok turbo beslemeli motorlarını halt ettiğini göreceksiniz :) Tavsiye ederim okuyun.3 bin'de vites yükseltmek yerine 6.500 de atmayı denerseniz hiçte fena olmadıgının farkına varabilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Performans anlamında birçok eleştiri gelmis.2014 otomatik 2011 Cıvıc sahibiydim ve inanın f1 kulakçıkta olsa atiklik olmadıgından dolayı aracımdan soğumuştum.2015 civigi manuel aldım inanın fazlasıyla fark var performans anlamında tabi konfor eksilere düşüyor orası ayrı :) Ve forumda birçok arac ile yaptığımız karşılaştırmalar var araçlarımızın devirli kullanımda birçok turbo beslemeli motorlarını halt ettiğini göreceksiniz :) Tavsiye ederim okuyun.3 bin'de vites yükseltmek yerine 6.500 de atmayı denerseniz hiçte fena olmadıgının farkına varabilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

25 gün önce aldığım 2012 elegance otomatik için ilk zamanlar performans olarak hayal kırıklığı yaşamıştım ama dün S vites ve f1 i denedim, moralim yerine geldi. Aracımı hayranlığım daha da arttı. Honda kesinlikle hayat onda :)

Arac S modda 4000 devrin üstünde kendini gösteriyor hocam zaten. Turbo yok ama S de dip gaz yapinca 180 190 a cikiyor kisa surede

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri