Civic FB7 sunroof ses problemi.

Aracim 2014 elegance sunroof dan tıkır tıkır ses geliyor bu sorunla karsilasan varmi?

Aracınız
Civic FC5 2019
soruna çözüm bulabılen oldu mu arkadaslar benım dıkkat ettıgım sabahları ve aksamları gelıyor tıkırtı yani havanın serin yada soguk oldugu zamanlarda.. sıcaklıgın yuksek oldugu zamnlarda yapmıyor

kara82

0
Aracınız
soruna çözüm bulabılen oldu mu arkadaslar benım dıkkat ettıgım sabahları ve aksamları gelıyor tıkırtı yani havanın serin yada soguk oldugu zamanlarda.. sıcaklıgın yuksek oldugu zamnlarda yapmıyor
Aynen öyle, her hafta servise bir uğruyor araba. Yağlıyorlar, birşeyler yapıyorlar, bir kaç gün sonra ses geri geliyor :(

Aracınız
Aynı sorun bende de var tavana biraz baskı yaptığım zaman geçiyor fakat sonra tekrar geliyor çözüm bulan arkadaş paylasirsa çok makbule geçer...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yau

0
Ben fitilleri kontrol etmenizi öneriyorum, gevsek ya da cikmis fitil vardi benim inceden inceden gicirti veriyordu, yerine oturrmak zor degil ama ilgilenmedigimden bir sure cektim ziriltisini. Ama halen 0a yakin sicakliklarda torpidomu yoksa airbag mi bilmiyorum bir ses titresim var kaynagini bilemiyorum ah bir bilsem...

Arkadaslar ben genelde sehir ici sifir asfaltta kullanirken bir sikinti yoktu ama memleket yolunda ses gelmeye basladi. Anlattiginiz seslerin aynisi. Malesef bi cozumu de yok burda okudugum kadariyla :(

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan Uzun

0
Yönetici
Civic FB7 sunroof ses problemi.

Arkadaslar ben genelde sehir ici sifir asfaltta kullanirken bir sikinti yoktu ama memleket yolunda ses gelmeye basladi. Anlattiginiz seslerin aynisi. Malesef bi cozumu de yok burda okudugum kadariyla :(

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Silikon sprey oneririm...wurth olabilir 1-2 ay gelmiyor sonra yine sprey yine 1-2 ay ses gelmiyor...ses icin sokmeye yada servise gitmeye degmez kanaatindeyim..

Hakan Uzun

0
Yönetici
Peki bu silikon spreyi sunroof ses yapan bölümüne sıkma imkanımız var mı ?

Pekala var:) bu spreyin ucunda 10cm lik bir parca var onu spreye takip kolayca tum ray sekman klips vs yerlere yani; ses burdan gelir dediginiz yerlere sikin yeterlidir.

Sunu ilave edeyim siktiginiz anda ses hemen gitmiyor..artik nasil bi yaglama yada koruma yapiyorsa, 3-5 saat sonra artik ne oluyorsa ses gidiyor....

Aracınız
Civic FC5 2019
ben kayserı hondaya konuyu sordugumda aracı bırkac gun buraya bırakmanız gerekıyor tavan dosemesını sokuyoruz araya sunger koyuyoruz dedıler

Geri