Civic Fc5 Aliexpress multimedya

ufis

0
Aracınız
Fb7 de direksiyon kontrolü için canbus satıyorlardı, fc5 ilanlarında direksiyon kontrolünü destekler diyor satıcıya kamera ve sensörleri sorunca canbus lazım diyor, sanki çinli kardeşler bizi kazıklıyor gibi :)
Gerçi birinci linkteki cihazı alacaktım eleman sensör ve kameralar çalışmaz dedi canbus satayım demedi :)

cihazın bi gelsin bence bi dene büyük ihtimal can-bus alman gerekecek sana extra 25 usd ye mal olacak

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
cihazın bi gelsin bence bi dene büyük ihtimal can-bus alman gerekecek sana extra 25 usd ye mal olacak

Aldım canbusu birlikte gelecek, senin cihaz için koltuk ısıtmaya ne dediler?

ufis

0
Aracınız
bana söyledikleri çalışıyor olduğu ama nekadar doğru gelince görecegiz

ufis

0
Aracınız
benden araç cihaz resimlerini istediler eski ve yeni cihazların resmini gönderdim bugün cevap geldi cihaz benim araca uygunmuş koltuk ısıtmayı tekrar sordum sadece araca uygun olduğunu belirttiler bekleyip görecegiz artık

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
benden araç cihaz resimlerini istediler eski ve yeni cihazların resmini gönderdim bugün cevap geldi cihaz benim araca uygunmuş koltuk ısıtmayı tekrar sordum sadece araca uygun olduğunu belirttiler bekleyip görecegiz artık

Hayırlısı bekleyip göreceğiz, muhtemelen ikimizin cihazını da aynı zamanda kargoya verecekler.

ufis

0
Aracınız

ufis

0
Aracınız
aliexpresten kargo dahil 2180 tl ye aldım fakat bugün kampanya bitmiş fiyat bayağı yükselmiş

Geri