Civic Fc5 Aliexpress multimedya

hilmi

0
Civic Fc5 Aliexpress multimedya

aliexpresten kargo dahil 2180 tl ye aldım fakat bugün kampanya bitmiş fiyat bayağı yükselmiş

Araştırmışsındır ama türkiyede satılanlar da aynı fiyat hatta daha uygun fiyatlıda var bu aldığının özellik olarak ne farkı var da bını tercih ettin acaba ?

Bide tesla ekranda ne sorun çıktı acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ufis

0
Aracınız
aslında tesla ekranda bi sorun yoktu aksine güzel bi cihaz hatta aldığım gün bu forumdan bir arkadaş özelliklerini ve nasıl olduğunu sordu bende montaj aşamasında her bilgiyi verdim fakat onda sunu söyledim koltuk ısıtma çalışmıyor ama buna rağmen çok iyi bir cihaz ve kendisi almıştı. bende cihazı iade etmedim taki ekran sorunu çıkıncaya kadar.
Neden cin diye sormuşsun ülkemizdeki bu tür cihaz satanlar cihaza hakim değil ayrıca iki farklı satan kişi var farklı isimleri kutuya yapıştırıp kendi ürünleri gibi size lans ediyorlar. sorun ise cihazda ekran gitti ve birtürlü arızayı bulamadılar ikinci bi cihaz gönderdiler oda kurcalanmıştı ve hiç çalışmadı.ayrıca bu aldığım cihazın koltuk ısıtma çalışıyor denildi. takınca çalışmadığını da anladık. Yani tercih benimki buradan da alabilirdim tekrar
ama ben açıkcası el alemin cinlisine daha çok güveniyorum. çünkü onlar özürlerini kabul ediyorlar. fakat bizim satıcılar kesinlikle özürlerini ve eksikliklerini bir türlü kabullenmiyor malesef.
sonuç bana ikinçi sefer sıfır diye gönderdikleri cihaz kurcalanmış ve burda çalışıyordu denildi allahdan onların yönlendirdigi arkadaşa taktırdım aslında bende takabilirdim fakat bu seferde beni suçlarlardı.
bende bu sebepten gümrüğüde göz önüne alarak siparişi verdim

hilmi

0
Küçük ekran satın aldın inceledim onu ama bu tür cihazlar çok fazla var hepsi birbirine benzer zaten ama senin aldığının artısı nedir burdakilerden fiyat burdakilerle aynı

ufis

0
Aracınız
bu satılan cihazların 2 yada 3 versiyonu bulunmakta birincisi benim burdan aldığım ve sorunu çözülmeyen ikinçisi koltuk ısıtma çalışan versiyonu cinde satılan birincisini denedim memnun kalmadım şuan ikincisini aldım tercih meselesi tabi birde yazılım olayı var en azından yazılım istiyeceğim bi firma var karşımda. farkında iseniz cihazlar arasında farklılık bulunmakta.

Aracınız
Bir süredir bakıyordum, üç cihaz arasında kaldım, 3. cihazı satın aldım.

1. cihaz Ram ve hafıza bilgileri iyi olmasına rağmen satıcı orjinal kamera ve park sensörünü desteklemez dedi bu yüzden vazgeçtim cihazın linki,

https://tr.aliexpress.com/item/-/32848981843.html

2. cihaz Satıcı geç cevap verdiği detaylarını öğrenemedim, cihazın linki

https://tr.aliexpress.com/item/SINO...5-1-Car-Audio-GPS-Navigation/32809246465.html

3. cihaz Satıcı extra canbus ile kamera ve park sensörünün çalışacağını söyledi ben de cihazı 220 $ satın aldım, bu hafta kargoya verecek DHL ile gelecek sanırım önümüzdeki hafta elime geçer gelince resimleri paylaşırım.

https://tr.aliexpress.com/item/9-2-...r-Honda-Civic-2016-2017-2018/32888506612.html

1400 tlye takılan navibose'den ne gibi artıları var bu cihazın. şuan alamam ama aklımda olsun :)

ufis

0
Aracınız
1, ram farklı 2. işlemcisi 3. android 7 4. A2DP Bluetooth olması ve ekranının çoklu dokunmatik 9 tuşlu işlevle gelmesi ve ayrıca alınan yerin direk fabrika ile bağlantısı olması bence :) not: navibosede bana koltuk ısıtma çalışıyor dedi sahibinden satış sitelerinde koltuk ısıtma çalışıyor ibaresi kullandı sonra biz alınca ki çalışmadığı görüldü ve sitesinden o ibareyi kaldırdı. navibose navigold bunlar aynı cihazları satıyorlar. ve navigold dağıtıçı navibose satıcı

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=5331]ferdi03[/MENTION] tartisilan modeller Fc5 yani son kasa civic senin yolladigin urun Fb7 yani bir onceki kasa ile uyumlu. Konuyla alakasiz anlayacagin.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

hilmi

0
1, ram farklı 2. işlemcisi 3. android 7 4. A2DP Bluetooth olması ve ekranının çoklu dokunmatik 9 tuşlu işlevle gelmesi ve ayrıca alınan yerin direk fabrika ile bağlantısı olması bence :) not: navibosede bana koltuk ısıtma çalışıyor dedi sahibinden satış sitelerinde koltuk ısıtma çalışıyor ibaresi kullandı sonra biz alınca ki çalışmadığı görüldü ve sitesinden o ibareyi kaldırdı. navibose navigold bunlar aynı cihazları satıyorlar. ve navigold dağıtıçı navibose satıcı

Söylediğin gibi görüştüm koltuk ısıtma çalışmıyor istersen 1750 tl dedi fiyat gayet mantıklı diğerlerinde sorun yoksa olabilir gibi geldi koltuk ısıtma olmazsa nolacak ki biraz düşüneyim bakalım

Geri