Civic FC5 Civic Fc5 kapı cam sunroof ve ayna kapatma Modulü

Arkadaşlar bende serviste taktırdım hiçbir problem yok fakat kış zamanı ben aynaların kapanmasını istemiyorum sabah malum buz olacak ve dikiz aynalar donacak motoru zorlayacak geçici bir şekilde sadece dikiz aynaları iptal etme yöntemi varmı.

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam servis te ne kadar fiyata yaptırdınız acaba
Arkadaşlar bende serviste taktırdım hiçbir problem yok fakat kış zamanı ben aynaların kapanmasını istemiyorum sabah malum buz olacak ve dikiz aynalar donacak motoru zorlayacak geçici bir şekilde sadece dikiz aynaları iptal etme yöntemi varmı.

MI 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkürler bagaj kapağını açık bırakıp kitleyince dikiz aynalar kapanmıyomuş sonrada kapatınca bagajı aynaları bükmüyo kış bitene kadar bu şekilde yaparım modülü söktürmekten iyidir.

Bugün Samsun Kamer den fiyat aldım 600 lira dediler 500 e indiler çok değil mi, çamkıran da 290 lira ya satıyorlar modülü video ya da yapmışlar nasıl takıldığı ile ilgili kendim yapabilir iyim acaba yoksa 500 verip servise mi yaptırayım

Bugün Samsun Kamer den fiyat aldım 600 lira dediler 500 e indiler çok değil mi, çamkıran da 290 lira ya satıyorlar modülü video ya da yapmışlar nasıl takıldığı ile ilgili kendim yapabilir iyim acaba yoksa 500 verip servise mi yaptırayım

Fiyat baya yüksek bende çamkırandan alıp kendim taktım

Geri