Civic HB aksesuar

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
af84244c81d17ce1dad3ac046fc49302.jpg
487458c4d7bf51e8a67a98c43f89e707.jpg
a3db4979ac542b5e93c1fb31e2823b44.jpg
cbf63794324bef03343d3639ae3e372e.jpg

Pazartesi sipariş verdim bugün elime geçti ben orta kalite 94 tl olanı aldım bence yeterli

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Malzeme kalitesi nasıl sert mi yumuşak mı plastik?

Civic HB aksesuar

Bende 20 gün önce fc5 i sattım civic hb aldım herkese tavsiye ederim çünkü malzeme kalitesi arasında çok büyük fark var. Banada acil bagaj havuzu lazım önümüz kış malüm. Bu Cumartesi bin bakımına gideceğim bakalım aksesuar olarak neler var fiyatlar nedir bakacak. Bu arada aracı alırken bana hiçbir aksesuar Yok dediler çok zorlayınca da dört tane havuzlu paspas verdiler. Bu paspasları arkadaşıma götürdüm altlarına cırt cırt taktırdım on numara oldu hiç kaymıyor tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Malzeme kalitesi nasıl sert mi yumuşak mı plastik?

http://www.bagajhavuzu.com/sm/HONDA/CIVIC-HB-5-KAPI-(2017-Sonrası-)

Bayagi ilgililer mail attım , telimi istediler arayalım diye, sitede yazıyor 3 kalite bende ki standart , katlayabiliyor ama çok yumuşak değil 125 tl olan daha kalitelidir diye düşünüyorum, sonuçta paspas kadar yipranmayacagi icin bu yeterli bence benim fikrim

Bende 20 gün önce fc5 i sattım civic hb aldım herkese tavsiye ederim çünkü malzeme kalitesi arasında çok büyük fark var. Banada acil bagaj havuzu lazım önümüz kış malüm. Bu Cumartesi bin bakımına gideceğim bakalım aksesuar olarak neler var fiyatlar nedir bakacak. Bu arada aracı alırken bana hiçbir aksesuar Yok dediler çok zorlayınca da dört tane havuzlu paspas verdiler. Bu paspasları arkadaşıma götürdüm altlarına cırt cırt taktırdım on numara oldu hiç kaymıyor tavsiye ederim.

Serviste çok ucuk rakamlar istiyorlar, 350 tl bagaj havuzuna istediler, malzeme sordukça servisten zaten soğuyor insan ...

Aracınız
http://www.bagajhavuzu.com/sm/HONDA/CIVIC-HB-5-KAPI-(2017-Sonrası-)

Bayagi ilgililer mail attım , telimi istediler arayalım diye, sitede yazıyor 3 kalite bende ki standart , katlayabiliyor ama çok yumuşak değil 125 tl olan daha kalitelidir diye düşünüyorum, sonuçta paspas kadar yipranmayacagi icin bu yeterli bence benim fikrim

adres isim vs yazdık, kart bilgisi verdik sonra siparişiniz işleme alınmıştır dedi bankaya vs yönlendirmedi..umarım dolandırıcı bi site değildir.

adres isim vs yazdık, kart bilgisi verdik sonra siparişiniz işleme alınmıştır dedi bankaya vs yönlendirmedi..umarım dolandırıcı bi site değildir.

Bende düşünmedim değil, biraz netten araştırdım , firma bu işi yapıyor şikayette Yok... siparişten sonra siteye mesaj attım , hemen cevap geldi , tek kötü yanı surat kargo olması, eve çıkartmıyoruz asagiya gelip teslim almanız lazım dediler, yârin sabah bir mail atın iciniz rahat etsin

Merhaba
İlginiz ve siparişiniz için teşekkür ederiz.
Ürününüz gün içerisinde SÜRAT kargo aracılığı ile tarafınıza sevk edilecektir.
Ürününüzü iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
Kargo takip bilgileriniz mailiniz ile paylaşılacaktır.
Daha detaylı bilgi için 0 258 371 0 777 nolu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla

Soner AYGÜN
Satış Pazarlama

Geri