Civic FK7 Civic Rs aracına LPG taktırmak

Selam 2017 model Civic hatchback aracımı LPG taktırmayı düşünüyorum YouTube'de videoları var bir tane arabaya takılmış sorunsuz görünüyor 7000 lira fiyat isteniyor taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar aklıma takılan tek şey Garanti garanti beni üzer mi bilmiyorum 3 yıl dolmak üzere bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim takılan wpg sonrasında hiçbir performans kaybı Yaşanmıyor benzin aldı başını gitti Geçen gün tatile gittim 800 kilometreyi 500 TL benzin harcadım

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Evet arkadaşlar bugün sattık aracımızı @ugurozer hocam senin yüzünden ? şimdi ne yapacağım tavsiye gene 1.6 exe eco mu almalıyım yoksa 1.5 exe + mı artık RS yok bildiğiniz üzere fakat bugün satış daki arkadaş Şubat ayında BRC DEN İtalya’dan mühendis geliyor dedi 1.5 LPG takılmaması konusunda TAVSİYE EDİLMİYOR denmiş ve onu açıklamak üzere eğitim vermeye gelecek miş yada seminer diyelim bilgilerinize
Şimdi tavsiye sizden 1.5 exe+ mı 1.6 exe eco mu 14 ayda 26 bin km İstanbul içi ağırlıklı yol yaptığımı baz alalım saygılarımla

Aracınız
Civic FC5 2017
Evet arkadaşlar bugün sattık aracımızı @ugurozer hocam senin yüzünden şimdi ne yapacağım tavsiye gene 1.6 exe eco mu almalıyım yoksa 1.5 exe + mı artık RS yok bildiğiniz üzere fakat bugün satış daki arkadaş Şubat ayında BRC DEN İtalya’dan mühendis geliyor dedi 1.5 LPG takılmaması konusunda TAVSİYE EDİLMİYOR denmiş ve onu açıklamak üzere eğitim vermeye gelecek miş yada seminer diyelim bilgilerinize
Şimdi tavsiye sizden 1.5 exe+ mı 1.6 exe eco mu 14 ayda 26 bin km İstanbul içi ağırlıklı yol yaptığımı baz alalım saygılarımla
Yakıt sıkıntı deıl diorsan 182 benzınlı...
Yakıt sıkıntı dıorsan da Eco lu paketı fark etmez öle cok fark yok paketler arası...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Yakıt sıkıntı dıorsan da Eco lu paketı fark etmez öle cok fark yok paketler arası...

Hocam İstanbul içi trafik İster istemez Yakıt konusu kurcalıyor kafamı exe+ Biraz yakar gibi duruyor benzin de LPG taktırmakda şu an tam oturmadı galiba bazı arkadaşlar olur verirken bazıları olmaz diyor İnan’ın bayinin bu LPG TAKMA konusundaki olumsuz görüşlerini önemsemiyorum benim için daha değerli olan civictr ailesinden yazan değerlendiren arkadaşlar bu forumdan çok şeyler edindim evet fazla fark yok gibi
1.6 exe eco 185 .....1.5 exe+ 193 dendi burdan 8 bin LPG kit oda 8-9 arası galiba 16 bin fark oldu

Hocam İstanbul içi trafik İster istemez Yakıt konusu kurcalıyor kafamı exe+ Biraz yakar gibi duruyor benzin de LPG taktırmakda şu an tam oturmadı galiba bazı arkadaşlar olur verirken bazıları olmaz diyor İnan’ın bayinin bu LPG TAKMA konusundaki olumsuz görüşlerini önemsemiyorum benim için daha değerli olan civictr ailesinden yazan değerlendiren arkadaşlar bu forumdan çok şeyler edindim evet fazla fark yok gibi
1.6 exe eco 185 .....1.5 exe+ 193 dendi burdan 8 bin LPG kit oda 8-9 arası galiba 16 bin fark oldu
3 krş az yakacak diye lpgli araca 185 bin verilmez .
Yakıt problemse 1.5 t de alınmaz. Sıfırı da yüksek.
Yerinizde olsam 1.5 t içimde ukteyse ikinci el rs alırdım.Aradaki farkı da benzine adar keyifle binerdim .Honda adına başka mantıklı bir seçenek gelmiyor aklıma . Diğer markalarda benzer fiyatlara dizel oto araçlar var .Bu da olabilir

Aracınız
Civic FC5 2020
3 krş az yakacak diye lpgli araca 185 bin verilmez .
Yakıt problemse 1.5 t de alınmaz. Sıfırı da yüksek.
Yerinizde olsam 1.5 t içimde ukteyse ikinci el rs alırdım.Aradaki farkı da benzine adar keyifle binerdim .Honda adına başka mantıklı bir seçenek gelmiyor aklıma . Diğer markalarda benzer fiyatlara dizel oto araçlar var .Bu da olabilir
Yorumun için teşekkürler hocam ben ticaretle uğraşıyorum sıfır faiz konusu beni etkileyen konu Ticaret erbabı abiler buna dükkandan para kaçırma denir yani borçlanarak bir şeyleri sermaye olarak arttırma yönünde benim yapmak istediğim de bu yoksa sıfır almamdaki sebep budur ikinci el aldıktan sonra evet bir çok araba mevcut ama Honda başka elbette Bazen motoru istop etmeden bilmiyordum o kadar sessizdi exe paket Olduğu için anahtar davranıyorsunuz bir çok sefer geri dönüp aracı kapattığını biliyorum Yoksa dizel olarak dükkanımda clio var Bakalım gideceğim bugün bayiye tekrardan görüşlerimi yazarım teşekkürler

Hocam madem sattin muhakkak 1.5t al prinsle keyifle agzinda gulucuklerle gez. Tekrar 1.6 ya bakacaksan ne sattin? Brc yi bekleme cunki brc deki turbo uyumlu sistem ayni anda dehset benzin yakiyor hondaya muhtemelen bunu takarlar cunki elde uyumlu baska bir sistem yok.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam madem sattin muhakkak 1.5t al prinsle keyifle agzinda gulucuklerle gez. Tekrar 1.6 ya bakacaksan ne sattin? Brc yi bekleme cunki brc deki turbo uyumlu sistem ayni anda dehset benzin yakiyor hondaya muhtemelen bunu takarlar cunki elde uyumlu baska bir sistem yok.
Hocam araba siyahtı sıkıldım İnan’ın çizikler kılcallar boya olayı çok can sıkıcı yeniden aldığıma komple film kaplatıp yola devam edeceğim nasip olursa 4-5 sene
Aynı gün ortada yokken 3 ayrı kişi arabamı iste bende elbet birinin gözü kalır diye verdim gitti dünya malı benimlemi gelecek ?

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam araba siyahtı sıkıldım İnan’ın çizikler kılcallar boya olayı çok can sıkıcı yeniden aldığıma komple film kaplatıp yola devam edeceğim nasip olursa 4-5 sene
Aynı gün ortada yokken 3 ayrı kişi arabamı iste bende elbet birinin gözü kalır diye verdim gitti dünya malı benimlemi gelecek ?
Komple filmle kaplatmak çok maliyetli olmaz mı?

Geri