Civic vs Jetta

Param bmw almaya yetmez gerçeğini bir kenara birakirsam :) ben japondan baska araba almayi pek dusunmuyorum. Accord dedin mi akan sular duruyor bende. 1 defa kullandim cok güzel araba. Param olsa hayali yaparsam bi bmw denerim. Para çok nasilsa satar accord alirim :)

çok güldüm valla bu keyifli yorumlarınıza sağolunuz :) ben hayal kuracaksam bentleyden aşağı kurmam prensibime aykırı :))) accord benzinli 2 motor ve 156 beygir 114 bin lira yani Türkiye'de artık satmıyordu satmaz. Bir ara dizelini getirdiler suzuki motor kullanıldı ama satmadı. accord Türkiye için bitti diyebiliriz.

Milli Piyango çıksa Bentley alamayacagimi düşündüm. O zaman daha fazla zengin olma yolu nedir dedim onu da bulsam zaten milli piyangoya gerek olmazdi. Bende paradoks yasamamak adina bmw alayim bari dedim :)

Accord a crv de kullanılan ya da biraz daha güçlü dizel motor ile gelirse , 1.6 dizel, vergi dezavantajından kurtularak daha iyi bir satış rakamına ulaşabilir. Dizel accord gelse civicten sonra almayı düşünürüm. [MENTION=704]pilliwoman[/MENTION]

[MENTION=80]mehmetzengin[/MENTION] paradoks iyidir varolusu hisettirir ️ bentleyede yakit vergi filan dogru soyluyorsun piyangoda yetmez fakat yapimini izliyorum hayran kaliyorun isciligine

Sent from my iPhone using Tapatalk

[MENTION=101]aknasmub[/MENTION] 1.6 dizel performans kaybi demek Honda bunu goze alamaz. Crv ile deniyor ondada otomatik yok yine bu kaygidan. Aaccord bize hayal bence

[MENTION=101]aknasmub[/MENTION] 1.6 dizel performans kaybi demek Honda bunu goze alamaz. Crv ile deniyor ondada otomatik yok yine bu kaygidan. Aaccord bize hayal bence

O zaman biz de civic dizel alırız bundan sonra :)

3-4 ay kadar once 2014 model premium manuel lpg li civici dolu hasarindan dolayi 54e bizim arkadasa aldik. Dolu izi de bagaj kapaginda idi bi spoiler yapistirdik duzelttirmedik :)

3-4 ay kadar once 2014 model premium manuel lpg li civici dolu hasarindan dolayi 54e bizim arkadasa aldik. Dolu izi de bagaj kapaginda idi bi spoiler yapistirdik duzelttirmedik :)

En iyi tanıdıklar kazıklarmış ya bizimki o misal 2012 aralıkta ayında parasını ödedim 2013 ocak ayında teslim aldım. 52.500 verdim adam diyorki 2013 mayısında 51.250 ye aldım. sinir bozar böyle şeyler :) dolu izini Bursa'da kendileri yok ediyorlar ve boyalı oluyor araç bunuda söylüyorlar fiyattan düşüyorlar yinede 55 binin altına düştüklerini hiç görmedim Bursa'da yetkili satıcı tek olduğu için fiyat her zaman pahallı. Bana çok ucuz almışsın diyorlar ama bak ne ucuzlar varmış :) Bu arada bir daha okudum manueli o paraya almışsınız :)))

Geri