Devir dalgalanması

Gfb

Aracınız
Civic FC5 2018
İyi günler arkadaşlar. 2018 fc5 eco exe var. Çok hafif bayırlarda düşük devirde giderken ayağımı sabit tutmama rağmen devirde dalgalanma oluyor. Gaza fazla basana ya da o yol bitene kadar dalgalanma devam ediyor.

Sebebi ve çözümü hakkında görüş ve önerilerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler

Aracınız
Civic FC5 2018
İyi günler arkadaşlar. 2018 fc5 eco exe var. Çok hafif bayırlarda düşük devirde giderken ayağımı sabit tutmama rağmen devirde dalgalanma oluyor. Gaza fazla basana ya da o yol bitene kadar dalgalanma devam ediyor.

Sebebi ve çözümü hakkında görüş ve önerilerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler
Aynenn bende de oluyor bende kafaya taktım devir saati gidip geliyor çözümü nedir acaba

VTR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam bazı arkadaşlar bu konu hakkında şanzımanın yapısından yada aracın bazen torkunun yetmediğinden dolayı olduğundan bahsetmisti
Valla bende 2008 civic vardı 10 yıl kullandım motordan yana en ufak bir sorunu yoktu cvt şanjıman.. Bu neden böyle yapıyor anlamadım tüple alakalı olabilir mi onu düşünüyorum

Aracınız
Civic FC5 2018
Benzinde de denedim yapıyor servise dahi gittim bunun için usta en az yarim saat test sürüşü yaptı hiç yapmadı
Oğuz bey ben evden çıkarken ilk rampada yapıyor sonra denk gelmedim hep aynı yerde yani.. Usta ne dedi bu duruma tabi onda yapmayınca yorum yapamadı sanırım

Geri