Civic FC5 Dizelci arkadaslar buraya

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben dizel araç için orjinal hava filitrsini nerden temin edebilirim bir fikriniz var mı, aracım 6 aydır kullanıyorum yollarım tozlu bakım zamanı gelmeden değiştirmek istiyorum

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Ben dizel araç için orjinal hava filitrsini nerden temin edebilirim bir fikriniz var mı, aracım 6 aydır kullanıyorum yollarım tozlu bakım zamanı gelmeden değiştirmek istiyorum

Honda servisten bulabilirsiniz. İnternette de mevcut. N11 üzerinden falan bakabilirsiniz.

Şurayı arayıp sorun teyyit ederlerse bu filtre iyidir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Servis bana uzak servise gitmek istemiyorum birde orjinal şu anda aracın üzerindeki marka olmasını istememin sebebi servis dışında değiştireceğim için bakımda servis sıkıntı çıkarsın istemiyorum.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Servis bana uzak servise gitmek istemiyorum birde orjinal şu anda aracın üzerindeki marka olmasını istememin sebebi servis dışında değiştireceğim için bakımda servis sıkıntı çıkarsın istemiyorum.

Servis yaptırınca değil, bakımı yaptırmayınca sıkıntı çıkarır. Mantık olarak düşünceniz yanlış. Siz sık değiştiririm derseniz ucuz alıp sık değişmek pahalı alıp seyrek değişmekten daha iyidir. Hondanın marka blueprint olabilir. Önerdiğim filtre de en iyilerden.

Geri