Civic FC5 Dizelci arkadaslar buraya

Ali Er

0
Bir de bu brake hold emniyet kemeri takildiktan sonra otomatik devrede olmasi daha mantikli degil mi.Aliskanlik yarattiktan sonra en ufak bir dugmeye basmaya unutuldugunda arabayi kacirma riski var.Bence islem ters olmali yani emniyet kemeri takildiginda otm devreye girip istenirse devreden cikarilmali.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Arkadaşlar elegance dizellerde aracın kadranındaki saati ve multimedya ekranındaki saati nasıl ayarlayabiliyoruz bilgisi olan var mı ?

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ali Er

0
Arkadaşlar elegance dizellerde aracın kadranındaki saati ve multimedya ekranındaki saati nasıl ayarlayabiliyoruz bilgisi olan var mı ?

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Direksiyonda sol i tuşuna basın çark/saat amblemine enter deyin saat ayarlarina gelin oradan ayarlarsınız.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

HknFC7

0
Arkadaşlar partikül sorunu yaşayanlar varmı acaba bayadır ses yok o konu ile ilgili bende sorun yok diye düşünüyorum ses çıkmayınca kimseden

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim aracım dizel manuel. 2018 Mart sonu aldım. Şu anda 12500km de. Kullanımımın yarısı şehir içi sıkışık trafik yarısı şehirlerarası şeklinde. Aracı çok düşük devirde yürütüp motoru boğmamaya özen gösteriyorum. Hızlanmak istediğimde maksimum torku alabilmek için devrin 2000devire yakın olmasına dikkat ediyorum ve buna göre vites seçimi yapıyorum. Çok şükür bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadım ve uyarı işareti de görmedim. İnşallah kimsenin de başına gelmez.

HknFC7

0
Benim aracım dizel manuel. 2018 Mart sonu aldım. Şu anda 12500km de. Kullanımımın yarısı şehir içi sıkışık trafik yarısı şehirlerarası şeklinde. Aracı çok düşük devirde yürütüp motoru boğmamaya özen gösteriyorum. Hızlanmak istediğimde maksimum torku alabilmek için devrin 2000devire yakın olmasına dikkat ediyorum ve buna göre vites seçimi yapıyorum. Çok şükür bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadım ve uyarı işareti de görmedim. İnşallah kimsenin de başına gelmez.

Çok iyi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende de var. Zırıltıya benziyor daha çok. Biraz pedala yüklenince çıkıyor. 2000 ile 2400 devir arası daha rahat duyuluyor.
Servis bana turbo devreye girince oluyor falan dedi de bence enjektörden falan geliyor.
Hocam bu enjekektörden geliyor diye değerlendirdigimiz bu ses acaba sizce bir sorun mu hiç araştırdınız mı yoksa normal mi

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri