Civic FC5 Dizelci arkadaslar buraya

Aracınız
Civic FC5 2018
Oraları geçtik hocam hepsi yapıldı. Onlar küçük işler zaten kendileri sizin dediğiniz kısımları fabrikaya bildirdiklerini ama fabrikanın hiçbirşey yapmadığı söylüyor. Benim şikayet ettiğim kısımlar zor ve uğraştırıcı olduğu için baştan savıyorlar
Ben Honda bora da yalıtım yaptırdım ses baya kesildi ön cam yan çıtalara yalıtım koydular şikayetten sonra

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar Elegance modellerinde resimdeki gibi yolculuk bilgisayarı çıkıyor mu nasıl çıkıyor ben baya kurcaladım bulamadım.
Ayrıca benim araçta da nerden geldiğini bilemediğim sağ ön tarafta bozuk yolda gelen çok ciddi bir trim sesi var. Bozuk yol dediğimde düz kaymak gibi asfalt değil. Yoksa çakıllı taşlı yoldan bahsetmiyorum. Screenshot_20190514-043206.jpeg

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Yağ da belirli bir marka yok . mobil1 koyanda var castrol koyan da var . en sağlamı yağı kendinin alıp götürmesi. Bem öyle yaptım .

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cag

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bu durumda motor bloğunun garanti dışı kaldığını söylüyorlar. Serbest bırakacağını sanmıyorum servisin

Ugr60

0
Servis mobil1 kullanıyordu ben motorun ömrü ve sağlıklı kullanımı için yağın önemli olduğunu düşünüyorum ve daha kaliteli bşr yağ olarak motul kullanmalarını istedim servisten fakat servis farklı yap temin edemediklerini söyledi ozaman ben getireyim yağı dedim olur fakat yağla ilgili bir sorun olursa garanti karşılamaz dedi. Yağla ilgili motorla problem yaşayacağımı düşünmüyorum zor bir ihtimal.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam bu enjekektörden geliyor diye değerlendirdigimiz bu ses acaba sizce bir sorun mu hiç araştırdınız mı yoksa normal mi

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Mesajınızı şimdi gördüm
Araştırmadım ama sanmıyorum sorun olacağını .
10.000 bakımında baktıracağım tekrar. Bir değişiklik olursa yazarım

Geri