Civic FC5 Dizelci arkadaslar buraya

S

Silinen üye 20336

Guest
Neredeyse encok kullanilan Tus ve basiliyor ve neden sticker ??? Boyle birsey olabilirmi?
Kenarindan kaldirmayi deneyecektim simdi tekrar yapismaz kalkik kalkik dolasirim diye denemedim
Hımm. Şimdi anladım galiba:)
Siz sticker deyince ben tuşun işlevsiz olduğunu sanmıştım.
İşlevi olan bir tuş ancak üzerindeki yazı sticker demek.
Bu durumda üreticinin maliyet düşürme yöntemleri ve kalite anlayışıyla ilgili bir olumsuzluk söz konusu... ☹️

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
merhaba herkese,

yakıt tüketim değerleriniz resmen beni kıskandırdı. İstanbulda yaşıyorum. aracım 2018 dizel elegance hatcback 9500 Km de son iki depo ortalaması 7.4 L/100 Km. 9500 Km ortalaması 6.2L/100 Km. bir depo ile 600 maximum görüyor. daha önce 2012 citroen c4 vardı. ortalaması 5.8 L/100 Km ydi. bu biraz üzdü. araçta bir sıkıntı mı var diye endişe ediyorum. bu arada ortalama hızlar son iki depoda 25Km/saat.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar kısa mesafe 7 km lik gidişlerde arabadan sanki fan açıyormuş gibi bir vınlama elektrik süpürgesi sesi gibi ses geliyor radyatör önündeki pervanelerde herhangi bir dönen bişeyde yok stop edince kesiliyor 20 25 dakika çalışmassa ses yok ama şehir içi kısa mesafelerde aynı ses uğultu var servisi aradım hararet yükseliyormu diye sordu oda yok sabit gıcık oldum başına gelen yada bir fikri olan varmı

Azo

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hararet değil soğutma sistemi aktiflesiyor bende de var ama bu kadar kısa mesafede normal mi bilmiyorum bu kadar kısa mesafede karşılaşmadım

Arabayı yoruyomusunuz peki seri ve aktif kullanıyorsanız belki bundan kaynaklanıyor olabilir.
Merhaba arkadaşlar kısa mesafe 7 km lik gidişlerde arabadan sanki fan açıyormuş gibi bir vınlama elektrik süpürgesi sesi gibi ses geliyor radyatör önündeki pervanelerde herhangi bir dönen bişeyde yok stop edince kesiliyor 20 25 dakika çalışmassa ses yok ama şehir içi kısa mesafelerde aynı ses uğultu var servisi aradım hararet yükseliyormu diye sordu oda yok sabit gıcık oldum başına gelen yada bir fikri olan varmı

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bahsettiğiniz ses dpf nin pasif rejenerasyon yapmasından kaynaklanıyor olabilir. Araçta gereksiz bir uğultu hissediyorsunuz muhtemelen. En azından ben öyle farketmiştim. Bu ses geldiğinde sabit hızla giderken anlık yakıt tüketimini takip edin. Olması gerekenden daha yüksek gözüküyorsa bilin ki araç o anda pasif rejenerasyon yapıyor. 10dk kadar sürüşünüze devam edin işlem bitince her şey eski haline dönüyor. Benim araç 21000de şu anda özellikle kış aylarında şehir içi kısa mesafelerde birkaç defa ben de yaşadım. Yazın pek olmuyor. Motor hemen ısındığı için partikül birikmesi çok olmuyor.

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam araca bakın yaptırdınız mı hangi marka ve kaç numara yağ kullandılar?
Turbo valf sensörü bozulmuş garantiden değişecek dediler neden olur dedim kusurlu ürünmüş pazartesi günü 3 gibi parça gelecekmiş böyle kulanmamda sıkıntı yokmuş

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Arkadaşlar elegance beyaz manuel 29500km de hatasız artı aksesuarlı piyasası hakkı nedir kaça satabilirim ?

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri