Eco Civic (lpgli) Hakkında...

Aracınız
Arkadaşlar merhaba;

Lpgli civic executive kullanıyorum ve aracımda şöyle bir sorun var. lpg deposu boş olsa dahi gösterge full gösteriyor ve servis bunun bir seride üretim hatası olduğunu söyledi. bununla daha önce karşılaşan oldumu. ve ayrıca aracım lpg ye geçtiğinde bi hırıltı sesi başlıyor ve rahatsız edici seviyede bununla karşılaşanda oldumu. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Aracınız
Bende elegance eco var benzin ve lpg göstergelerinde problemlem yok servise gidin eski kasanın en büyük sorunuydu bu lpg göstergesi bu kasada yok denilmiş aracı alırken

DŞDMR

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5367]yusufcancivic[/MENTION] Üretim hatası olduğunu kabul ediyorlar ise hatayı gidermeleri gerekiyor, bence servise baskı yapın.

Aracınız
Parça siparişi verilip garanti kapsamında sorun giderilecek. fakat onun dışında ses olayı beni rahatsız edici.

70 tl civarında doluyor.Bendede benzin göstergesi azalıyor kullanmadığım halde.Birde arka taraftan ses geliyor,acayip gıcık oldum. bu hafta 1000 km kontrolü var.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
70 tl civarında doluyor.Bendede benzin göstergesi azalıyor kullanmadığım halde.Birde arka taraftan ses geliyor,acayip gıcık oldum. bu hafta 1000 km kontrolü var.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

yeni civicte de mi düşüyor benzin göstergesi? LPG yi sonradan mı taktırdınız? yoksa hepsinde mi böyle?

Geri