Civic FB7 FB7 Çok mu Yakıyor?

Aracınız
İçeriye giren motor sesi bile tatlı bu arabalarin ben sırf zevk almak için manuel tercih ettim bide şehirden şehire yakıt fiyatları değişiyor kocaelide 2.90 a alırken lpg yi çanakkalede 3.47 den alıyosun haliyle buda kilometrede yaktığı değeri degistiriyor kiyaslama yaparken aynı şehirdeki honda kullanıcılarıyla kıyas yapmanız daha mantıklı olacaktır

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben gazı aldığım litre fiyatını yazımda belirttim dikkat etmediniz sanırım. Kıyaslama yapmak isteyenler ona göre mantıklı kıyaslamalar yapabilirler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben gazı aldığım litre fiyatını yazımda belirttim dikkat etmediniz sanırım. Kıyaslama yapmak isteyenler ona göre mantıklı kıyaslamalar yapabilirler

Valla beyler sizi bilmem ama bu değerlerle ben ne kadar sevsemde satarım aracımı. Aylık minimum 300 tl akaryakıta vermek istemiyorum. Dci motorda alışmışım 5-6 lt motorin tüketimine belkide ondan garip geliyor.

LG-H870S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

tugrul

0
Aynen öyle Bir önceki ayarda araç zengin karışımdaymış ama ekrandan hep 5 ile 6 arasını görüyordum ve çok hoşuma gidiyordu. Ama bu hoşnutluğum pompaya gidene kadar sürüyordu. Şimdi 7-8 arası gösteriyor ama bir depoyla daha fazla gidiyorum.

F5121 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
İnşallah öyle olur usta usta gezip derman aramak kötü bi yer yapilirken diğer yer ariza çıkarıyor her nedense

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mahoni

0
2015 otomatik executive orijinal brc li..Ben van da kullanıyorum(trafik yok demeyin burada da var)..şu an 50000 km ye gelmek üzere..servis şikayetin yoksa subap ayarına gerek yok dedi 40000 km de..iki haftaya kadar 32 LT lpg ile 320-325 km yapardı..bi sabah fan ı açınca klimayı otomatik açıyor onu fark ettim(cahillik işte)..şimdi ekranda a/c off yazıyor ve müthiş etkili oldu..yine 32 LT ile 360-368 km yapıyorum..bu arada kış lastiği var ve sabahları -5 derece civarı..

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2015 otomatik executive orijinal brc li..Ben van da kullanıyorum(trafik yok demeyin burada da var)..şu an 50000 km ye gelmek üzere..servis şikayetin yoksa subap ayarına gerek yok dedi 40000 km de..iki haftaya kadar 32 LT lpg ile 320-325 km yapardı..bi sabah fan ı açınca klimayı otomatik açıyor onu fark ettim(cahillik işte)..şimdi ekranda a/c off yazıyor ve müthiş etkili oldu..yine 32 LT ile 360-368 km yapıyorum..bu arada kış lastiği var ve sabahları -5 derece civarı..

Hocam Maşallah o nasıl değer öyle? Klima bizde de kapalı. Aracı günlük kac km kullanıyorsunuz? Kontağı çevirdikten sonra asgari kaç km gidiyorsunuz? Van'ın içinde mi yoksa ilçelerine mi gidiyorsunuz?

mahoni

0
Hocam Maşallah o nasıl değer öyle? Klima bizde de kapalı. Aracı günlük kac km kullanıyorsunuz? Kontağı çevirdikten sonra asgari kaç km gidiyorsunuz? Van'ın içinde mi yoksa ilçelerine mi gidiyorsunuz?

Edremit yeni tokiden hergün van merkeze gidip geliyorum 22 km hem gidiş hem geliş..toki yokuş bir yer..6 günde 32 LT bitiyor..aracı mayıs 2017 de aldım 23500 km de..şu an 50200 km de..yani araç hergün aktif..çok agresif bir kullanım yapmıyorum..genelde eşimle gidiyorum yani araçta yükde yok..umarım bu ayarı bozulmaz..şahsım adına çok memnunum aracımdan..

Aracınız
Arkadaşlar merhaba. 2013 Elegance Eco Otomatik Orijinal Brc Lpg kitli aracım var. Alalı 1 ay oldu. Bugüne kadar hep dizel araç kullandığım için mi bilmem yakıt tüketimi kafama takıldı. Gösterge 10.5-11 lt arası değişiyor. Ortalama 220-240 km yol yapıyorum 30 lt lpg ile. Farklı istasyonlardan da gaz aldım ama sonuç aynı. Üstelik araca az yaktırma konusunda uzmanımdır ama sanırım normali bu aracın. Aracımda kışlık lastik var. Trafik yok havalar da zaten güzel. Benzini de ekleyince tüketim 40 kurusu geçiyor. Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Sanırım soğuk hava iklim farkı sebebi ile lpg verileri değişiyor ben egede yasıyorum 35 litre lpg ile 400 km yol gidiyorum Benzinle beraber benim hesabım max 30 krs

Sanırım soğuk hava iklim farkı sebebi ile lpg verileri değişiyor ben egede yasıyorum 35 litre lpg ile 400 km yol gidiyorum Benzinle beraber benim hesabım max 30 krs

Eco mod açık mı? Trafik var mı? Kontaktan sonra asgari kaç km yol yapıyorsunuz?

Aracınız
Eco mod açık mı? Trafik var mı? Kontaktan sonra asgari kaç km yol yapıyorsunuz?

Eco mod hiç denemedim.
Trafık yok ama yokuş cok cıkıyorum
Mars bastıkdan sonra 25 30 km yol gidiyorum. 2 ve ya 3 km de benzıne gecıyor
2 kez hiç durmadan lpg yı kullandım 430 km yol gitti.

Geri