Civic FC5 Fc5 2018 eco Exe silecek sorunu

Azo

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arkadaşlar tekrar merhaba dün yani 7 Aralık cumartesi Honda Türkiye ile telefonda görüşme sağladım aracım garanti dışı artık 13 binde napicaz bu silecekleri dedim problemleri anlattım aracı aldığım günden beri böyleyken böyle yardirdim. Bir çok yani %80 kullanıcıda bu durum var dedim

Enteresan bir durumdur ki bu problem kronik değilmiş söylediklerine göre hiç şikayet almamışlar bu konuda :) forum olarak coksek dükkanı kapatırlar (yalan ) :)

Garanti dışı olması önemli değil zaten aldığınız günden beri yani garanti surecindeyken servisle irtibat kurmuşsunuz ama çözüm sağlanamamış dediler konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapıp tarafınıza bilgilendirme yapicaz dediler

Dönüş saglasinlar paylasicam yine burdan

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Azo

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Günaydın sayın Civic ailesi
Bugün saat 09:00 saatlerinde adana yetkili servisinden aradılar . Merkezden silecek sorunu ile ilgili bir bildirim aldık dediler .

Daha önce bazı işlemler yapılmış servis tarafından ama çözüm olmamış sanirim.
Aracınızı getirin bir kontrol yapalım test edelim sorun nedir anlamaya çalışalım dediler .

Bugüne randevu verdiler vaktim olursa bugün bir goturucem aracı . Bakalım bu gidişim çözüm olacak mı ?

Yine gelişme yazicam hatta kalın

Azo

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Evet servise gittik yağmurlu havaydi şansıma
Serviste önce bı sağına bı soluna baktılar sileceği aç kapa felan
Sonra sensorun bulunduğu noktaya parmağını sürdü camın dış yüzünden başladık haydar moduna :)

Bir kaç litre su döktük kuru cam silmeye devam camda şu kalmadığı halde dedim hareket halinde daha fena .
Akü başlıkları sokuldu sıfırlama yapıldı durum aynı sensörü söktüler tekrar taktılar. Durum yine ayrı ve daha fena kontrol sıfır oldu

Dediler abi sen git bugün Perşembe bize birak arabayı sensörü değiştirip bakalım jele bakalım cami kontrol edelim olmadı tesisata bakalım tespit yapalım dediler

Dedim bak arabanın bakımını dışarda yaptırdım garanti dışı bana fatura çıkarmayın ( ki bı kazık çıkacak muhtemelen ) elimizden geleni yaparız dediler .

İlerliyen günlerde yine detayları aktaricam beyler.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Yetkili servisler benim 6 yaşındaki kızım kadar bile tanımıyor bu arabayı:) benden söylemesi:) Şimdi bu yetkili servis uzak okyanusların keşfinde karşılarına çıkan maceraya dair bakalım neler bulacak.

murphy kuralları gereği şu an negatiften girdim mevzuya :) ancak asıl amacım kötülemek değil tabiki bende çözümü merakla bekliyorum.

Azo

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
:) umut fakirin ekmeği misali bekliyoruz bizde
Bu ilk gidişim değil , ilk günlerde tahmini 2 3 kez götürdüm zaten sorun yok diyen usta şimdi var abi böyle olmaması lazım diyor bakalım durumu degerlendirip karar vercez

Ama bir video yorumunda arkadaşlardan birisi bende yaşadım sorunu git gel git gel sonunda sensör arızası dediler değiştirdiler şükür olmadı ozamandir demiş bizimde ekmek bu :) video linki aşağıda bende şimdi bu yolu izliyorum önce Honda Türkiye yi aradık talimat geldi falan serviste şu an bu yolu izliyor . Ummuyorum ama inşallah hüsran olmaz sonuç :)

Screenshot_2019-12-09-22-20-38-581.jpegScreenshot_2019-12-09-22-20-54-730.jpegScreenshot_2019-12-09-22-21-07-745.jpeg

Azo

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Yine yeniden

Şimdi araç gitti servise sadece sok tak jel eklediler başka bı işlem yapılmadı test sonucu dönün dediler

Şimdi video yüklemesi yapamıyorum ama bı video var 7 dakikalık yüklendiğinde sizlerinde fikrini almak isterim orta şiddet yağmurda otomatik hassasiyet ayarı en sondan bı tik önde araç durunca yavaşlayan hareket edince gaza ve hıza göre tepki veren hızlanan garaja girince 2 yada 3 boş silmeden sonra duran bı hal aldı eski hondama benzettim durumu yani sanki galiba düzeldi gibi bugün atamazssam eğer yarın video atacam arkadaşlar YouTube a . Video saati 17 gibi birde akşam ciselemede saat 19 gibi yaklaşık 2 3 km kadar kullandım gayet güzel cildirmayan bı silecek oldu.
Bide sabah gün ışığı varken hani acaba nasıl olur bilmiyorum.

S

Silinen üye 20336

Guest
Video linki aşağıda arkadaşlar sabahta yağışydi hava işe giderken bı sorun gozlemlemedim şu an bı sorun yok galiba

Merhaba hocam; Silecekler düzenli çalışıyor gibi geldi bana... İnşaALLAH kalıcı bir çözüm olmuştur. Hayırlı olsun.

Bilgi paylaşımınız için çok teşekkür ederim. ??

Bu arada Adana sokaklarını görmüyordum yaklaşık 1 yıldır görmüş oldum. ??
Kozan ve İmamoğlu tabelalarını gördüm ama güzergahı pek bilemedim. ?
Testi Ziyapaşa Bulvarı’nda yapsanız sonra da Birbiçer‘in önünden geçseniz daha bir güzel olurdu. Yiyemesek de güzel kokusunu alamasak da kebapların dumanını görürdük en azından... ☺️??

Esenlikler dilerim.

Azo

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba hocam; Silecekler düzenli çalışıyor gibi geldi bana... İnşaALLAH kalıcı bir çözüm olmuştur. Hayırlı olsun.

Bilgi paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

Bu arada Adana sokaklarını görmüyordum yaklaşık 1 yıldır görmüş oldum.
Kozan ve İmamoğlu tabelalarını gördüm ama güzergahı pek bilemedim.
Testi Ziyapaşa Bulvarı’nda yapsanız sonra da Birbiçer‘in önünden geçseniz daha bir güzel olurdu. Yiyemesek de güzel kokusunu alamasak da kebapların dumanını görürdük en azından...

Esenlikler dilerim.

yagisli bı günde ordanda kayıt alırım hocam canın sağolsun cadde Kozan caddesi ( Atatürk caddesi ) merkezden Kozan istikametine doğru .

Fikirleriniz için ayrıca teşekkür ederim sabahta olması gerektiği gibi çalıştılar inşallah bakalım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Simdi buradan cikan sonuca gore sorun jel de mi diyoruz ?
Ve bunu bizler nasil garantuden kolayca isleme aldırabiliriz sorusu geliyor ?
Acele davranmamak lazim bir taraftanda. Önümüz kış gozlemlerinizi merakla bekliyoruz.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri