Fc5 - 2018 in ilk çeyreğinde satış sırası

zero

0
2018 in ilk çeyreğinde en çok satılan araç sıralamasında 6.sırada
1-Megane sedan
2- Egea sedan
3- Clio
4- Passat
5- Corolla
6- Civic (7019 adet)

http://finans.mynet.com/haber/detay/foto-analiz/2018-in-en-cok-satan-otomobilleri/160523/

kullananları, sevenleri, hastaları hayrını görsün, kazasız belasız ve sorunsuz sürsün aracını.. ama kusuruma da bakmasınlar, CIVIC ile kıyaslayınca megane, egea ve clio benim için kulvar dışı araçlar... kıyas bile kabul etmiyorum o derece.
passat elbette ki passat.. ona diyecek bir şey yok ama: onca parayı verdikten sonra, sorunsuz bir araç mı? sanayi tecrübesi olan biri olarak söylüyorum, değil. özellikle şanzuman kısmı. ayrıca lüx segmente yakın bir araba kendisi. biz daha mütevazi tayfta yer alıyoruz. elma-armut meselesi...
corolla da tamam. ama o kadar büyük bir fark yaratıyor mu? sanmıyorum hatta estetik-donanım gibi noktalarda geri bile sayılabilir. corolla nın çok satması biraz da marka prestijine bağlı gibi duruyor.. yani onu da mantıklı bir şekilde eleyebiliyorum. geriye ne kalıyor? :)
handikaplarıyla - ve başa gelebilen sıradan şanssızlıklarla- beraber:
araçlarımız fiyatına göre güzel ve onun için tercih ediliyor.
NOT: ben tercih ettim diye söylemiyorum, asla böyle anlaşılmasını kabul edemem ;)

HknFC7

0
Honda civic ler şirket aracı olarak verilmiyor o listedeki araçların hepsi şirket aracı sayıda bunu göz önüne alın çok büyük sonuç değişir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda civic ler şirket aracı olarak verilmiyor o listedeki araçların hepsi şirket aracı sayıda bunu göz önüne alın çok büyük sonuç değişir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Diğerleri kadar olmasa da civic de şirket aracı ve kiralama firmaları tarafından kullanılıyor, örneğin garentanın elinde bol miktarda benzinli otomatik araçlar var, ayrıca yeni dizeli de şirket aracı olarak uzun vade alınabiliyor. Tabi bi megane seviyesinde değil, şu an satışların çoğu bireysel

Geri