Fc5 - 2018 in ilk çeyreğinde satış sırası

Benim yaşadığım diğer bir problem ise; Kayseri Sivas arası yaklaşık 150 km hızla seyir halinde ilken (Hava rüzgarlı) ön kaputun bayrak gibi dalgalandığını fark ettim ve kaputun açık olduğunu düşünerek aracı uygun bir yerde durdurup kontrol ettim ancak kapalı vaziyette olduğunu gördüm. Devamında yine yola devam ettiğimde aynı sorunun tekrarladığını gördüm ve yavaşlamak zorunda kaldım. Eğer o hızda devam etseydim inanıyorumki motor kaputunda ciddi bir eğilme meydana gelecekti.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben 5 aydır Eco exe biniyorum en yüksek hız bile denedim rüzgar da denedim dalga yok vs. Başka sıkıntı da yaşamadım.arac gayet güzel varsa zaten böyle sorunlar servis hemen cozuyor bence araç gayet sınıfının en iyisi

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben 5 aydır Eco exe biniyorum en yüksek hız bile denedim rüzgar da denedim dalga yok vs. Başka sıkıntı da yaşamadım.arac gayet güzel varsa zaten böyle sorunlar servis hemen cozuyor bence araç gayet sınıfının en iyisi

Rüzgar yüksek hız da karşıdan estiği zaman bahsettiğim olayın aynısını yaşayacağınıza emin olun. Bu sorun tek bende değil fc5 kullanan diğer arkadaşlarımdada mevcut bulunmaktadır.

Rüzgar yüksek hız da karşıdan estiği zaman bahsettiğim olayın aynısını yaşayacağınıza emin olun. Bu sorun tek bende değil fc5 kullanan diğer arkadaşlarımdada mevcut bulunmaktadır.

Servise bir gösterseniz belki çok basit bir çözümü vardır

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba ;
Bu konu ille ilgili serviste motor kaputunun lastiğini değiştirdiler . Eski halinde kaput tam basmıyor değiştirince eskisine göre çok daha iyi oldu.

Sadece hayal et

Bu paraya bu donanim ,konfor ve model yilinda alinacak daha iyi arac varsa soyleyin de onu alsinlar. Oyle almayin demekle olmaz. Arac f/p olarak piyasanin en iyisi kim ne derse desin

2 ay oldu alalım allahıma şükürler olsun çok memnunum zerre sıkıntı yok herşeyiyle mükemmel bir araç , allah kimseye kaza bela vermesin , arkadaşında dediği gibi bu rakama bu donanımlı araç mı hani nerede ?

Geri