fc5 almaktan vazgeçenler??

Aracınız
Aralik 2016 dan beri kullaniyorum araci, forumdaki iddalardan sonra bizzat gidip dikktli inceledim ama bi sorun yok, plazadada gidip inceledim izmir camkiranda ordada bu problemi goremedim acikcasi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bahsettiğimiz göçük öyle yumurta yada portakal büyüklüğünde ve kaza yada darbe sonucu oluşan göçükler gibi değil. İçeri doğru oluşan yaklaşık 1 lira büyüklüğünde karşıdan bakınca belli olmayan göçükler. Görebilmek için ; aracın ön kapılarından birinin yanında durup arka kapının yanındaki kelebek camının hizasından yukarı doğru tavan sacı ile kapı arasındaki arkaya doğru giderek genişleyen parçaya hareket etmeden sağa sola doğru o bölgede ışığı kıracak şekilde bakarsanız belli oluyor. Neredeyse elle bile hissedilmiyor. Forumlarda da birçok fotograf var. Dediğin yerden ışığı orada kıracak şekilde hafif sağa sola yukarı aşağı bakarsanız belli olur. İnşaallah yoktur. İnşaallah honda bu sorunu kısa zamanda çözer.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
her yerde duyuyorum bu göçük olayını..forumlar çalkalanıyor bu haberle..kimi karalama diyor, kimi çok kişide yaşandı diyor..2016 modellere özgü bi durum mu yoksa 2017 lerde de mi var..bizim bi komşu daha yeni aldı fc5 bakayım onunkinde olcak mı..

Servise gittim bir is icin. Fc5 lerde gocuk olayi varmis, evet maalesef bu konuda problem oldugu dogru dedi. Ne islem yapiyorsunuz diye sordum. Araci satarken sorunsuz veriyoruz ancak bir sure kullanildiktan sonra cikiyor, ayrica bu arac uretime gecmeden neredeyse 1 yil test edildi. Fabrikanin ne yapacagini bilmiyoruz, gelecek cevaba gore islem yapilacak. Ayrica fc5 sedan dizel de test icin yola cikmis. Soylenene gore hatchbach teki 120 bg lik motormus.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hiç kimse belki kredi çekip, belki başka şeylerden vazgeçip para ödediği bir üründe bu gibi problemlerin olmasını istemez.Aralık ayında hiç bakmadın mı diyen arkadaşlara ithafen kontrol ederek sorunsuz bir şekilde aracımı aldım. Yaklaşık bir ay sonra bin bakıma daha girmeden sağ tarafta göçük meydana geldi. Servise gittiğimde problem olduğu servis tarafından onaylandı. Ve fotoğraflar çekildi Honda'dan haber bekledikleri söylendi. Şuan ki durum ise maalesef aynı göçük sol tarafta belirmeye başladı. Daha büyük boyutlar da. Bunun aracı kötülemek ile ilgisi alakası yok. Bizlerin aracında var diye bütün araçlarda olmasını beklemiyoruz. Biz sadece yaşadığımız durum ile ilgili memnuniyetsizliklerimizi belirtiyoruz. Memnuniyetlerimizi belirttiğimiz gibi. Umarım ki mağduriyetimiz en kısa zamanda çözülür.

Arkadaşlar araçtaki göçükler sonradan falan olmuyor. Alırken iyice kontrol etseydiniz görürdünüz zira ben gördüm. Buna rağmen aldım hatta arka kameranın takıldığı yerdede var. Alırken gösterdim indirimini aldım gittim göçük uzmanına aldığım indirimi oraya verdim. Haklısınız olmaması gerekir bunların. Ancak birazda suçu kendinizde arayın aracı iyi incelememişsiniz. Ben kendi boya ölçerimle gittim ölçüm yaptım göçükleri gördüm hatta kaput içerisindeki sağ ve sol bakalitlerin olmadığını görünce fabrikaya şikayette bulundum. 610 tl dedikleri parça hiçbir sedanda yok. Bu parçalarıda 305 tl ye fabrikadan getirttim ama henüz taktırmadım. 10000 bakımında taktırıcam. Söylemek istediğim hepimiz haklıyız ancak açılan tag yanlış. Vazgeçenler değil pişman olanlar yazsaydınız doğru olurdu. Şunuda not olarak düşeyim fabrikaya ettiğim tüm şikayetler için geri dönüldü ve sorun giderildi. Honda nın avukatı değilim ancak göz var izan var.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Tabiki kimse para verdiği malin ayıplı olmasını istemez fakat piyasada buu paraya alinacak en iyi araç fc5. Ayrıca aldıktan 2 gün sonra birinin surtmeyecegi cizmeyecegi ne malum, varsın 1 tl buyuklugunde göçük olsun. Fazla takıntılı olmamak lazım, anlık hata yüzünden takla attiginda geberip gidecegim bir arac olacagina heryeri göçük ama taş gibi bir araç olsun..

Sent from my LG-H815 using CivicTR Forum mobile app

Geri