fc5 almaktan vazgeçenler??

breyz

0
Fb7 veya fc5 olarak koyaslamaninda bir mantigi yok bu is zevk isidir kimisi vardir 90000 tl gider sifir bos araba alir kimisi vardir 2004 merso alir o paraya konforuna bakar yqni zevkler ve renkler meselesi bu sahsi fikrim gocuk olan arabayida goz gore gore almam sifir aliyosun sonucta

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fb7 ile aynı motoru kullanıyor. Aynı yakıtı yakıyor . Dış görünüş için mi üstüne para vereceksin.

SM-J200F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yaw şu kafayada deli oluyorum.motor ayniymista sadece dis gorunus icin alinmazmis?kardesim kullandinizmi bu arabayi he?arada daglar taslar var.araba basli basina tamamen farkli.takmislar bir motora.ben araci kullaniyorum.hangi birinden bahsedeyim burada anlatsam saatler surer.biseyler yazarken kulaktan dolma degilde bilerek yazin

SM-N9005 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bu kadar kişinin şikayetçi olması ve sorunun aynı noktada olması kafalarda soru işareti bırakıyor. Bir sorun var ama nasıl ve neden olduğuna ilişkin netlik yok. Bende 20 Aralık 2016 da aldım aracı 15.000 km de şuan. Sıcak soğuk kasis hız vs. her şey oldu. Nazar değmesin sorun yok ama olamayacağı anlamına da gelmiyor. Yurt dışında da benzer şikayetlerin olması ilginç. Üretim kaynaklı bir sorun var gibi görünüyor inşallah çözülür.

Yaw şu kafayada deli oluyorum.motor ayniymista sadece dis gorunus icin alinmazmis?kardesim kullandinizmi bu arabayi he?arada daglar taslar var.araba basli basina tamamen farkli.takmislar bir motora.ben araci kullaniyorum.hangi birinden bahsedeyim burada anlatsam saatler surer.biseyler yazarken kulaktan dolma degilde bilerek yazin

Fb7 den fc5 e geçmedigin den dolayı bunu bilemezsin

Fb7 den fc5 e geçmedigin den dolayı bunu bilemezsin

Fd6 vardi bende evet.ancak arkadaslarimin fb7 aracini oldukca fazla kullanmisligim vardir.yazmayayim dedim ama yaziyorum.suspansiyonlar direksiyon konforlu koltuklar gorus acisi aynalarin genis ve ferah acilari ses yalitimi daha az yakmasi yol tutusu surus zevki genis bagaj genis koltuklar run flat teknolojisine sahip lastikler cvt daha konforlu sanjiman daha kaliteli iç mekan dis gorunusu yazmadim bile vs vs.bunlar su anlik aklima gelenler

fc5 almaktan vazgeçenler??

Arkadaşlar araçtaki göçükler sonradan falan olmuyor. Alırken iyice kontrol etseydiniz görürdünüz zira ben gördüm. Buna rağmen aldım hatta arka kameranın takıldığı yerdede var. Alırken gösterdim indirimini aldım gittim göçük uzmanına aldığım indirimi oraya verdim. Haklısınız olmaması gerekir bunların. Ancak birazda suçu kendinizde arayın aracı iyi incelememişsiniz. Ben kendi boya ölçerimle gittim ölçüm yaptım göçükleri gördüm hatta kaput içerisindeki sağ ve sol bakalitlerin olmadığını görünce fabrikaya şikayette bulundum. 610 tl dedikleri parça hiçbir sedanda yok. Bu parçalarıda 305 tl ye fabrikadan getirttim ama henüz taktırmadım. 10000 bakımında taktırıcam. Söylemek istediğim hepimiz haklıyız ancak açılan tag yanlış. Vazgeçenler değil pişman olanlar yazsaydınız doğru olurdu. Şunuda not olarak düşeyim fabrikaya ettiğim tüm şikayetler için geri dönüldü ve sorun giderildi. Honda nın avukatı değilim ancak göz var izan var.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sizin aracınızda alırken olması sizin için şans olmuş. Ancak sonradan oluşmuyor diye birşey yok. Gayet oluşuyor. Aracı ilk çıktığından beri kullanıyorum. Ayrıca zaman geçtikçe belirginleşmekte. Buna örnek verebileceğim bizzat Önerim ile alınmış dostlarımın araçlarında da bu durum mevcut. Aracı markayı iyi tanıyan biri olarak bizlerde severek beğenerek aldık araçlarımızı ve bu problem dışında marka ve araçlarımız ile ilgili herhangi bir olumsuz görüşümüz mevcut değil. Bu olayı talihsiz fabrikasyon bir hata olarak görüyor ve çözüm ve bilgi paylaşımı için burada paylaşıp yazıyoruz okadar.

Son düzenleme:
Arkadaşım bu sorun zamanla oluşmuyor diye iddalaşmıyorum ancak ben aracımı alırken galerideki 8 aracı da kontrol ettim. Tabiri caizse araçlar ekmek gibi fırından yeni çıkmışlardı. Hepsindede vardı ve bariz belirgindi. Markayı modeli bende çok iyi biliyorum mevzu bu değil 11 senedir honda civic kullanıyorum ve her kasayı çıkar çıkmaz değiştiririm. Ama hala söylüyorum tag yanlış. Vazgeçenler diye bişey yazıyorsanız bırakın sadece vazgeçenler yazsın şikayetçi olanlar değil.

Arkadaşım bu sorun zamanla oluşmuyor diye iddalaşmıyorum ancak ben aracımı alırken galerideki 8 aracı da kontrol ettim. Tabiri caizse araçlar ekmek gibi fırından yeni çıkmışlardı. Hepsindede vardı ve bariz belirgindi. Markayı modeli bende çok iyi biliyorum mevzu bu değil 11 senedir honda civic kullanıyorum ve her kasayı çıkar çıkmaz değiştiririm. Ama hala söylüyorum tag yanlış. Vazgeçenler diye bişey yazıyorsanız bırakın sadece vazgeçenler yazsın şikayetçi olanlar değil.

İlk giriş cümlenize bakarsanız yazdığım cevabı daha iyi anlayabilirsiniz diye ümid ediyorum. Sonradan oluşmuyor diye iddianız var konuyla ilgili. Bütün FC5 lerde olmadığı da aşikar zaten. Yine forumda birçok arkadaş da kendi aracında problemin olmadığını söylüyor. Bütün araçlarda yok anladığımız kadarıyla. Sorunun ne olduğunu bulup çözmek Honda'nın işi onu bekliyoruz ve onu söylüyoruz. Vazgeçenler başlıgını açan arkadaşın yorumu da bu problem kaynaklı olunca ister istemez siz de biz de yorum yapıyoruz. Yine sonuçta siz de biz de vazgeçmedik, mücadele ediyoruz .
Sadece bizler üzüldük bu duruma. Farklı bir başlıkta konuşabiliriz.

Wordls

0
Boyle bir problem var. Galeride duran bazi araclardada var. Sonradan olanda. Hic boyle bir problem yasamayanda. Ama yasamalari buyuk olasi.
Oranin alttan guclendirilmedi gerekiyor.
Gocukcude cektirirsin sonra tekrar cokme durumu var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri