fc5 almaktan vazgeçenler??

Aracınız
Arkadaşlar merhaba, bundan önce hayatımda honda dan başka araç kullanmadım hemen hemen bütün honda modellerini kullandım. Civic modellerinde ise 2008,2012 ve son olarak 2016 yeni kasa civic exe lpg kullanmak nasip oldu. Farklı bir nedenden dolayı civici bırakıp seat leon 1.6 tdi dsg style paket aldım ve inanın hondanın verdiği tadı bu araçta bulamıyorum. bırakın performanssız olsun yokuşlarda bayılsın, göçüğü olsun vs vs ... ne olursa olsun honda civic olsun yeter !

Cnr

0
Aracınız
fc5 almaktan vazgeçenler??

Arkadaşlar merhaba bende yeni kasa honda civic elegance modelini almayı düşünüyordum benzinli hatta arabı az daha satıyordum ki bu göcük sorununu duyana kadar şuan beklemedeyim aracı çok beğeniyorum hondanın bu sorunu çözeceğine inanıyorum yoksa çok yazık olur biz kullanıcılara ben daha önce 2008 civic kullandım şuanda babamın 2014 crv sini kullanıyorum arada ikisinden de şuana kadar sorun yaşamadık umarım bu sorun düzelirde bende yeni honda civic alırım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:

cevdet

0
Aracınız
Arkadaslar ben de 2008 yılından berı honda kullanıcısıyım son uc nesıl fd6 fb7 ve su anda fc 5 elegance sahıbıyım.gocuk değil ama bende de cok dıkkatlı bakıldığında dalgalanma olusmus.aracım 12000 km daha once sureklı kontrol edıyordum yoktu son 2 haftadır ortaya cıktı.demek ıstedığım su; tamam elbette bu bır sorun boylesıne bır aracta.tabıkı hakkımızıda arayacağız ama bunu yaparken araclarımızı yerın dıbıne sokmayalım.acın bmw nın audının sıkayet sıtelerını sanzımanlarından bır dunya sıkayet bulursunuz.yanı araclarımız su an pıyadakı emsallerınden kotu değil.ben honda gıbı buyuk bır otomobıl devının bu konuya duyarsız kalacağına ınanmıyorum.elbet makul bır acıkalama yapılacak ve bu sorun duzeltılecektır.olayı baska yerlere cekıp kendı elımızle araclarımızın değerı ile oynamayalım

Aracınız
banada bu iş biraz büyütüldü gibi geliyo ama hadi hayırlısı bakalaım

6 ocakta teslim almıştım bende göçük geçen hafta oluşmaya başladı.
ayrıca arabayı aldığın zaman kısa süre içinde yıpranan deri koltuk başlayacak olan trim sesleri ve dizel motor gürültüsü çıkartan lpg sistemine hondanın bişey yapmaması emin ol çok daha can sıkıcı oluyo.

FB7 kullanıcısıyım aracımı severek kullanıyorum, honda markasının özellikle civic modelinini bende şimdye kadar bıraktığı izlenim çok iyi, ancak bu sorunun bırak Honda tarafından çözüme kavuşturulmamış olmasını bizlerce tartışılıyor olması bile vazgeçme nedenim. Diğer marka ve modellere hiç bakmazken şimdi onlara yöneldim.

Honda türkiyenin abes olcak ama götü kalkmıs durumda eski motor eski janzuman göcen araba ben vtecimi satıodım ama vazgectim civic den sacı teneke

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben vag grubundan dolayı yeni kasa civic aldım. Bundan önceki aracım seat leon 1.4 tsi 150 bg dsg modeli idi fakat dsg 7.000 kmde arıza verince arabadan soğudum sattım. Sonrasında piyasada sağlamlığı ile tanınan honda ile tanıştım. Araç çok güzel konfor yol tutuş muazzam ama gel gör ki direği göçüyor.

Ben garantili arabanın motor aksamı bozuldu diye satmış adamım bu göçüğü nasıl kabullenebilirim?

Millet markayı kötüleme diyor da nasıl kötülemeyelim? Honda çıkıp açıklama bile yapmıyor...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Nerde hani benim arabamda göçük yok deyip aracında sorun olan arkadaşları kötüleyenler yarın sizin de araçlarınızda bir sorun olduğunda aynı şeyle karşılaşacaksınız !!

Aracınız
Ben FC5 kasaların göçük sorunu ile ilgili konu açtım ama hemen silinmiş. daha önce bununla ilgili konu açan çok kişi açtığı konun silindiğini söylüyor.
BURADA SORGULANMASI GEREKEN KONU NEDEN SİLİNİYOR ?
BEN BU FORUMUN BİLGİ EDİNME AMAÇLI AÇILDIĞINI SANIYORUM AMA KONUN NEDEN SİLİNDİĞİNİ ANLAMIYORUM
HEPİNİZ YETİŞKİN İNSANLARSINIZ 100 BİN 105 BİN 110 BİN TL VEREREK ARABA ALIYORSUNUZ VE BU KONU DUYULMASIN DİYE KONU SİLİNİYOR NEDEN İYİ DÜŞÜNÜN !...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ben FC5 kasaların göçük sorunu ile ilgili konu açtım ama hemen silinmiş. daha önce bununla ilgili konu açan çok kişi açtığı konun silindiğini söylüyor.
BURADA SORGULANMASI GEREKEN KONU NEDEN SİLİNİYOR ?
BEN BU FORUMUN BİLGİ EDİNME AMAÇLI AÇILDIĞINI SANIYORUM AMA KONUN NEDEN SİLİNDİĞİNİ ANLAMIYORUM
HEPİNİZ YETİŞKİN İNSANLARSINIZ 100 BİN 105 BİN 110 BİN TL VEREREK ARABA ALIYORSUNUZ VE BU KONU DUYULMASIN DİYE KONU SİLİNİYOR NEDEN İYİ DÜŞÜNÜN !...

Anlamadan yargısız infaz yapmayın! Göçükle ilgili açılan yeni konuları ana konu ile birleştiriyoruz, sizin de açtığınız konuyu ana konu ile birleştirdim, aynı konudan 10 tane açılınca kimseye faydası olmaz sadece forum çöplüğe döner, son açtığınız konuyu da ana konu ile birleştiriyorum.

https://www.civictr.com/showthread.php/6712-Sağ-kelebek-cam-ile-tavan-arasındaki-çökük/page27

Geri