Civic FC5 FC5 Yalıtım Konusu

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben AliExpress den almıştım uygun fiyata ama türkiyeye baktım baya pahalıya satıyolar. Uygulamanızı yaptıktan sonra resimlerle beraber etikep yapanilirmisiniz sonucunu merak ettim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu ara pek yazlığa kaçamıyorum Haziran sonu gibi anca.
Hatta bir an önce yapmak için Kaşınıyorum da ama burda yapacak yer yok malesef.
Yaptığım zaman sonucu paylaşacağım.

Klips için AliExpress link verebilir misiniz hocam

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FB7 2012
Kendim bagaj içini arka teker üstlerini yaptım, yaptıranlar bagaj içinin eğer subwoofer varsa ses kalitesini arttırdığını ama izolasyonu çok fazla etkilemediğini söylüyorlardı (araç hb ise durum değişir).
Bence kapılara yaptırmak çok daha gerekli, kaza durumunda da düzeltmede nasıl bir sıkıntı olur tam anlamadım, bu malzeme sökülmesi zor olsa da sökülebilir malzeme ve gerekli durumda sökerek işlem yaptırabilirsiniz.

bitüselfi deneme amaçlı profile yapıştırdım ve sökemedim. okuduklarım kadarıyla da sökülemiyor diye biliyorum, o yüzden kaza anında sökülmez ve düzeltme olmaz diye yazdım. sökülebiliyorsa sorun yok o zaman hocam.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
bitüselfi deneme amaçlı profile yapıştırdım ve sökemedim. okuduklarım kadarıyla da sökülemiyor diye biliyorum, o yüzden kaza anında sökülmez ve düzeltme olmaz diye yazdım. sökülebiliyorsa sorun yok o zaman hocam.
Çok güçlü bağlanıyor zaten yoksa en ufak yağmurda kendini salardı ama bir kenarından açıp yapışkan alanına tiner-gazyağı gibi çözücüleri ulaştırırsanız çıkmaya başlıyor (y)
İşini bilen bir boya ustası sökmek isterse çok zorlanacağını sanmıyorum.

aykutoğlu

Özel Üye
Yalnız bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
Daha önceden kapı iç döşemesi sökmedim. Klipslerin birkaç tanesini kırılacak muhtemelen
Bu klipslerden servis dışında nerede bulabilirim ?

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Sanırım bizdekiler yeşildi ama renk farketmez beyaz da olur aynı tip aynı boyut
IMG_1949.JPG

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Geri