FE1 Eco Civic Silkeleme sorunu

Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
iyi günler arkadaşlar. aracım 2021 model fe1 kasa civic eco premium.1000 km bakımında ise serviste LPG güncellemesi de yapıldı. 1000 km de araç fakat sabah motor soğukken çalıştırdığımda ibre yukarı aşağı yukarı aşağı hızlı hızlı hareket ediyor ve içeride bayağı sarsıntı yaratıyor.. giderken iste düşük devirlerde iken 30-35 km/h hızlarında gazdan ayağımı çektiğimde akması gereken araba silkeleme yapıyor.
Daha çok yeni bir araç. midemi bulandırdı bu sorun. yeni kasa lpg li civic alıp bu sorunu yaşayan var mı acaba.

Ad Soyad
Savas okutan
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhabalar 2021 model Fe 1 Civic eco premium aracim var. İlk baslarda sabah calistirdigimda devir göstergesi asagi yukari inip kalkiyordu ve 1500 devir civari silkeleme sorunu vardi. Bu sorunlari son 309 guncellemesi ile cozuldu. Simdi ise sabah araci calistirip 800 metre kadar gittigimde bir silkeleme var. Sanirim benzinden lpg ye geciste yapiyor bu sorunu. Corlu yetkili servise goturdum aynen su cevabi aldim. Abi yaklasik 150 araci guncelledik sadece sen sorunla geri dondun, sabahlari benzinden lpg ye gecerken normal su an son guncelleme bu yeni guncelleme gelirse onu yukleyelim oldu. Benim sormak istedigim motor sogukken benzinden lpg ye gecerken bir silkeleme, gaz kesme hissediyor musunuz? Teşekkürler...

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar 2021 model Fe 1 Civic eco premium aracim var. İlk baslarda sabah calistirdigimda devir göstergesi asagi yukari inip kalkiyordu ve 1500 devir civari silkeleme sorunu vardi. Bu sorunlari son 309 guncellemesi ile cozuldu. Simdi ise sabah araci calistirip 800 metre kadar gittigimde bir silkeleme var. Sanirim benzinden lpg ye geciste yapiyor bu sorunu. Corlu yetkili servise goturdum aynen su cevabi aldim. Abi yaklasik 150 araci guncelledik sadece sen sorunla geri dondun, sabahlari benzinden lpg ye gecerken normal su an son guncelleme bu yeni guncelleme gelirse onu yukleyelim oldu. Benim sormak istedigim motor sogukken benzinden lpg ye gecerken bir silkeleme, gaz kesme hissediyor musunuz? Teşekkürler...

Merhaba

Şu an hiçbir sorun yok bilginize İstanbul’dayım aktif kullanıyorum 20.000 bakımı geçen yapıldı araç aralık çıkış lı

2018 FC5 EXE ECO
2020 FC5 EXE ECO
2021 FE1 EXE ECO

Ad Soyad
Savas okutan
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba

Şu an hiçbir sorun yok bilginize İstanbul’dayım aktif kullanıyorum 20.000 bakımı geçen yapıldı araç aralık çıkış lı

2018 FC5 EXE ECO
2020 FC5 EXE ECO
2021 FE1 EXE ECO
Benzinden lpg ye gecisi hissetmiyorsunuz degil mi? Teşekkür ederim.

Ad Soyad
Anıl Doğukan Tutal
Aracınız
Civic FE1 2021
Benim arabada son güncellemeden sonra da hala silkeleme stop etme devam ediyor, bu arada bana da çorlu yetkili servis aynı cevabı vermişti, artık İstanbul’da servise götürmeyi düşünüyorum.

Ad Soyad
emre emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Benim arabada da soğukken silkeleme var. 3. güncelleme gelecekmiş. Stop etme sorunu için serviste enjektörleri değiştirdiler, sorun çözüldü

Ad Soyad
Savas okutan
Aracınız
Civic FE1 2021
Benim arabada da soğukken silkeleme var. 3. güncelleme gelecekmiş. Stop etme sorunu için serviste enjektörleri değiştirdiler, sorun çözüldü
Sadece sogukken benzine gecerken silkeliyor benimki. Basta benzine aliyorum motor isininca lpg ye aliyorum silkeleme yapmiyor o zaman. Siz gittiniz mi bu problemden dolayi.

Geri