Civic FC5 Geç çalışma!

Herkese mrb ;
Aracım yeni kasa honda lpg yi dışarıda prince taktırdım bazen sabahları araçım geç çalışıyor neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim yetkiliye gittim kontak aç kap yap dediker ama. Olmadı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

tbedir

0
Aracınız
hocam sorun geçti mi son durum Nasıl tesekkürler
ben kendimce şüyle bir çözüm buldum. buna dikkat edince sıkıntı yaşatmadı. anahtarı çevirirken hemen bırakmayın. bir tık daha zaman geçsin. saniyenin yarısı , üçte biri kadar daha fazla değil. bir de böyle deneyin derim. ben hem aküyü hem de regülatörü değiştirttim gene aynı sorunu yaşayınca yukarda anlattığım çözümü buldum. sıkıntı bende imiş ;) marşa düzgün basamıyormuşum dedim:D:D

Aracınız
Civic FC5 2019
ben kendimce şüyle bir çözüm buldum. buna dikkat edince sıkıntı yaşatmadı. anahtarı çevirirken hemen bırakmayın. bir tık daha zaman geçsin. saniyenin yarısı , üçte biri kadar daha fazla değil. bir de böyle deneyin derim. ben hem aküyü hem de regülatörü değiştirttim gene aynı sorunu yaşayınca yukarda anlattığım çözümü buldum. sıkıntı bende imiş ;) marşa düzgün basamıyormuşum dedim:D:D
Hocam teşekkürler ancak benim araç anahtarsız:(

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam aynı problem bende de vardı. Aküye binen yükten dolayı dedi servis. Kısa mesafe kullanıyordum. Şehirler arası seyahat sonrası akü kendini toparladı ve bende ilk çalıştırırken klima vs. kapatıyorum iç ışıklar dahi problem yapmadı birdaha. Denemekte fayda var.

Geri